REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na ten moment czekaliśmy. Finał Twin Peaks (2017) już w najbliższy poniedziałek

Już jutro poznamy zakończenie najnowszego sezonu Twin Peaks. Serial budził bardzo wiele kontrowersji i możliwe, że do finału dotrą tylko najwierniejsi fani.

03.09.2017
8:04
Opinie o 3 sezonie Twin Peaks
REKLAMA
REKLAMA

Niewiele jest seriali, których powrót wzbudziłby tyle emocji. Pierwszy sezon Miasteczka Twin Peaks pojawił się na początku lat 90. i do dzisiaj jest uznawany za jedną z najważniejszych produkcji w historii telewizji. Drugi sezon i film Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną nie wzbudziły już tak jednoznacznych zachwytów, ale do dzisiaj stanowią obiekt uwielbienia – a przynajmniej powodują przyjemne ukłucie nostalgii – dla wielu fanów.

Twin Peaks (2017) nie dało nam tego, czego oczekiwaliśmy, ale z całą pewnością rozgrzewało emocje przez wiele tygodni.

Te 16 odcinków, które są za nami, to była naprawdę dziwna i momentami trudna w odbiorze podróż. Nie było łatwo odnaleźć się w gąszczu bohaterów i wątków. Ale ostatnie kilka odcinków było sygnałem, że twórcy przygotowują nas do wielkiego finału. Postacie, które poznaliśmy 26 lat temu, powoli docierają do punktu, w którym spokojnie będziemy mogli je pożegnać.

Emisja nadchodzących odcinków nastąpi już w najbliższy poniedziałek. Zdecydowano się wyemitować dwa ostatnie epizody jeden po drugim. 17. i 18. cześć tej długiej podróży zabierze nas prawdopodobnie wyłącznie do miasteczka Twin Peaks, a historia zakończy się tam, gdzie się zaczęła.

REKLAMA

Na HBO GO i HBO 3 będzie je można zobaczyć już 4 września o godzinie 2:00. Kolejna emisja planowana jest na 22:10 w HBO.

A co się w nich wydarzy? Trudno przewidzieć cokolwiek, bo David Lynch niejednokrotnie w tym roku udowodnił, że ciągle potrafi zaskakiwać widzów. Zabawa tą telewizyjną formą pozwoliła mu zagrać na nosie wszystkim tym, którzy spodziewali się klasycznej serialowej opowieści. Liczę jednak na to, że czeka nas emocjonujący finał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA