REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Twoja kapsuła czasu na Spotify zabierze nas w nostalgiczną podróż

W serwisie Spotify pojawi się spersonalizowana playlista, która ma umożliwić użytkownikom odświeżenie najbardziej nostalgicznych wspomnień.

28.09.2017
14:52
darmowy Spotify - albumy na wyłączność Premium
REKLAMA
REKLAMA

Nostalgia to wyjątkowo silne uczucie. Oglądając stare filmy, przeglądając dawno przeczytane książki, wracamy do czasów dzieciństwa i młodości. A wiadomo przecież, że kiedyś wszystko było lepsze. Przynajmniej we wspomnieniach.

Na tej nucie postanowił zagrać również streamingowy gigant, który już dzisiaj udostępnił swoim subskrybentom specjalną playlistę.

Twoja kapsuła czasu ma zabrać użytkowników w nostalgiczną podróż do czasów młodości.

Na specjalnej playliście ma znaleźć się 30 utworów. Spotify obiecuje, że zestawienie będzie spersonalizowane, co oznacza, że algorytm skorzysta z utworów, których słuchaliśmy dotychczas. Spotify nie raz już udowodniło, że potrafi przygotowywać świetne playlisty, które nie dość, że w wpasowują się w nasze gusta, to jeszcze sugerują ciekawe kawałki, których mogliśmy jeszcze nie słyszeć.

Twoja kapsuła czasu jest kontynuacją akcji Letnie muzyczne wspomnienia. Ta druga playlista pojawiła się kilka miesięcy temu i udostępniała specjalne zestawienie utworów, które bazowało na tym, czego słuchaliśmy w wakacje 2016 roku.

Twoja kapsuła czasu ma być dostępna z poziomu sekcji Home. Będzie ją można znaleźć również w kategorii Wg dekad w aplikacji mobilnej dla Androida i iOS. Można również skorzystać ze specjalnej strony timecapsule.spotify.com. Aby wskoczyć do wehikułu czasu, wystarczy też zeskanować kod z poniższego obrazka.

REKLAMA
 class="wp-image-97769"

Funkcja ma być dostępna od dzisiaj, tj. 28 września. Skorzystać z niej mogą osoby, które ukończyły 16 rok życia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA