REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Od stalkera do partnera. Serial „Ty” już w ofercie Netfliksa

Na Netfliksie wylądował właśnie cały sezon nowego serialu, w którym główną rolę gra Penn Badgley. Serwis przed końcem roku przygotował dla swoich użytkowników jeszcze kilka niespodzianek, a oto jedna z nich.

26.12.2018
9:00
ty netflix serial
REKLAMA
REKLAMA

Serial „Ty” miał już swoja premierę we wrześniu 2018 roku na kanale Lifetime, a trafia teraz do globalnego widza za pośrednictwem giganta streamingu. Obraz jest luźną adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Caroline Kepnes.

Całość składa się z 10 odcinków będących połączeniem dramatu kryminalnego z thrillerem psychologicznym. Głównym bohaterem jest Joe Goldberg. Młody mężczyzna pracuje jako menedżer księgarni i jego praca sprawia, że zakochuje się w debiutującej poetce, Guinevere Beck (Elizabeth Lail). Wkrótce zaczyna mieć obsesję na punkcie kobiety i postanawia zlikwidować każdą przeszkodę, która może w jakimkolwiek stopniu zaszkodzić ich relacji. Nie cofnie się nawet przed morderstwem.

„Ty” - zwiastun serialu:

Na pierwszym planie został obsadzony wspomniany już Penn Badgley, którego widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z serialu „Plotkara”. Z kolei Elizabeth Lail to młoda aktorka z niewielkim dorobkiem, występowała w odcinkowych „Dead Of Summer” oraz „Dawno, dawno temu”. Ponadto na ekranie pojawią się m.in. Luca Padovan, Shay Mitchell, Zach Cherry, Kathryn Gallagher oraz Victoria Cartagena. Twórcami serialu są Greg Berlanti i Sera Gamble.

W lipcu 2018 roku, stacja Lifetime, jeszcze przed premierą serialu, zamówiła drugi sezon. Ostatecznie jednak wycofano się z tej decyzji, choć serial będzie kontynuowany, ale już w barwach Netfliksa. Hollywood Reporter opublikował oświadczenie stacji Lifetime w tej sprawie:

REKLAMA

Życzymy wszystkiego co najlepszej całej ekipie i obsadzie w kontynuowaniu serii na Netfliksie. Nie możemy doczekać się ponownej okazji do współpracy z zespołem stojącym za serialem.

„Ty” jest już dostępny na platformie Netflix. Przeczytajcie naszą recenzję trzech pierwszych odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA