REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe obsesje, narodziny syna i piekło życia na przedmieściach. Nowy sezon „Ty” zapowiada się świetnie

Jak para morderców poradzi sobie z wychowywaniem dziecka i udawaniem zwykłej rodziny na oczach sąsiadów z amerykańskiego przedmieścia? Netflix postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie. Dlatego właśnie w tę stronę pokierował 3. sezon „Ty”.

17.09.2021
17:55
ty serial netflix sezon 3 zwiastun
REKLAMA

Na największą platformę VOD w ostatnich latach trafiło wiele thrillerów, ale „Ty” cieszy się spośród nich chyba największą popularnością. 2. sezon powrócił z równie przerażającą fabułą i niepokojącym głównym bohaterem, Po serii krwawych zdarzeń mających miejsce w Los Angeles przed Joe Goldbergiem otworzy się szansa na nowe i całkiem zwyczajne życie. Jak pokazuje jednak opublikowany właśnie zwiastun 3. sezonu, niektóre osoby nie potrafią się zmienić.

Nowe odcinki „You” zabiorą nas na amerykańskie przedmieście w północnej Kalifornii, gdzie po narodzinach syna przenoszą się Joe i Love Quinn. Mordercza dwójka początkowo planuje wtopić się w tłum, zapomnieć o przeszłość i zacząć wspólne życie na nowo. Nie minie jednak dużo czasu, zanim typowe obsesje głównego bohatera nie wypłynął na wierzch w związku sąsiadką „zakochanej pary”. Wszystko to prognozuje nam sezon pełen zwrotów akcji, zmieniających się sojuszy, głęboko skrywanych tajemnic i co najmniej kilku morderstw. Co zdaje się zresztą potwierdzać ostatnie ujęcie trailera, którym na tle leżącego w kołysce dziecka widzimy Joe i Love kopiących dół w ziemi.

REKLAMA

Ty serial – kiedy zadebiutuje popularny thriller Netfliksa?

REKLAMA

Adaptacja serii powieści Caroline Kepnes powiększy się w tym roku o 10 odcinków. Główne role w „Ty” ponownie zagrają Penn Badgley i Victoria Pedretti. Oprócz tego do obsady 3. sezonu dołączą nowi aktorzy w osobach Scotta Speedmana, Scotta Michaela Fostera, Travisa Van Winkle'a i Shality Grant.

Nowe odcinki serialu „Ty” pojawiają się na Netflix Polska już 15 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA