REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. VOD

Popularny serial „Ty” od Netfliksa wraca z 2. sezonem. Premiera jeszcze w tym roku

Serial „Ty”, czyli jedna z najpopularniejszych zeszłorocznych produkcji Netfliksa, wraca na nasze ekrany z 2. sezonem, który trafi na platformę jeszcze w tym roku. Znamy datę premiery nowych odcinków.

12.11.2019
9:10
Ty - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Serial „You” to adaptacja powieści „Ty” Caroline Kepnes opowiadająca o miłym bibliotekarzu, który okazuje się być jednak groźnym stalkerem. Chłopak najpierw zakochuje się w pięknej dziewczynie, a potem zaczyna mieć na jej punkcie niezdrową obsesję, chcąc śledzić jej każdy ruch.

Serial przyciąga nietuzinkową fabułą oraz sposobem przedstawienia wydarzeń. Wynika to ze sposobu prowadzenia opowieści, który postawił bohatera na pierwszym miejscu i opowiada historię z jego perspektywy. Daje to niezwykły efekt, który silnie przekonał widzów.

„Ty” pierwotnie zadebiutowało na amerykańskiej stacji Lifetime, ale dopiero jego pojawienie się na platformie streamingowej Netflix zapewniło mu tak wielką popularność. Serwis VOD chwalił się nawet, że premierowe odcinki obejrzano ponad 40 mln razy.

Mimo że to Lifetime zamówiło 2. sezon niedługo po premierze pierwszych odcinków, 2. seria wyląduje tylko na Netfliksie, które wedle informacji zebranych przez Entertainment Weekly odkupiło prawa do jego emisji.

Nowe odcinki trafią na Netflix już 26 grudnia.

Informacją o dacie premiery podzielił się Penn Badgley, główna gwiazda produkcji. Oficjalne nie potwierdzono jeszcze fabuły nowych odcinków. Biorąc jednak pod uwagę, że istnieje książkowy sequel powieści Kepnes, zatytułowany „Hidden Bodies”,  możemy z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że to właśnie on będzie bazą dla nowego sezonu.

REKLAMA

Na to wskazywałby też komunikat wydany przez Lifetime, gdy ten ogłaszał wznowienie serialu.  Warto zwrócić też uwagę na fakt, że 1. sezon zakończył się rewelacją, która nie pojawiała się w pierwowzorze. Istnieje więc szansa, że seria nr 2 będzie miksem motywów książkowych oraz inwencji samych scenarzystów serialu.

2. sezon „Ty” trafi na platformę streamingową Netflix już 26 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA