REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tydzień z…: Lego® Przygoda 2? Na sequel zbyt długo nie trzeba będzie czekać

Dopiero za trzy dni w Polsce premiera Lego Przygoda (The Lego Movie) a już dzisiaj pojawiają się informacje, że sequel jest w produkcji! Warner Bros. podgrzewa atmosferę, czyżby Lego Przygoda miał okazać się aż tak dobrym filmem, że wyniki box office nie są nawet brane pod uwagę?

04.02.2014
12:01
Sequel Lego Przygoda
REKLAMA

Odważny ruch trzeba przyznać, ale jednocześnie napawający nadzieją, że piątkowy seans z małymi ludzikami może okazać się ciekawszy niż można było początkowo zakładać. Najwyraźniej te wszystkie zagraniczne pozytywne recenzje nie są na wyrost, w końcu wszyscy - bez względu na płeć i wiek - lubimy Lego, to fakt. Dodatkowo The Wrap informuje, że badania rynkowe wskazują, że Lego Przygoda w ten weekend zarobi 40 milionów dolarów, co pewnie przesądziło o decyzji Warner Bros.

REKLAMA

Za scenariusz do sequelu Lego Przygoda miałby odpowiadać Jared Stern (Stażyści) wraz Michelle Morgan (Nieprawdopodobna Dziewczyna), tym samym wiadomo już, że scenarzyści pierwszego filmu (Chris Miller i Phil Lord) nie będą pracować nad nowym filmem Lego a to może trochę dziwić.

O Lego® Przygoda więcej możecie poczytać tutaj.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA