REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznaliśmy tytuł 7. sezonu American Horror Story. Jest też nowa zapowiedź

W końcu! Zapowiadana od kilku dni informacja ujrzała światło dzienne i poznaliśmy tytuł 7. sezonu American Horror Story. Dowiedzieliśmy się także, kiedy nowa seria zostanie wyemitowana w telewizji.

21.07.2017
11:27
Poznaliśmy tytuł 7. sezonu American Horror Story. Co on oznacza?
REKLAMA
REKLAMA

7. sezon American Horror Story, serialu Ryana Murphy'ego, będzie nosił tytuł Cult (pol. kult, sekta czy grupa religijna). Trochę trudno połączyć to ze wszystkimi informacjami, jakie dostaliśmy, a więc z powracającym w tym sezonie klaunem, pszczołami czy wyborami prezydenckimi, ale podejrzewam, że Murphy wie, co robi... To zresztą może oznaczać całkowity chaos i przerost formy nad treścią. Uświadczyliśmy to choćby w finale 4. sezonu i w 5. serii w której wystąpiła Lady Gaga.

Fabuła, co wywnioskować możemy z wideo, dotyczyć będzie tym razem jakiejś zamkniętej sekty, która odprawia nieczyste i straszne rytuały.

To nieźle pasuje do tego, co do tej pory stworzył Murphy. 7. sezon niewątpliwie będzie pokręcony jak wszystkie inne.

REKLAMA

Premiera najnowszej serii American Horror Story już 5 września na antenie stacji FOX. Dodajmy, że w planach jest przygotowanie jeszcze dwóch sezonów serialu. Ich premiery miałyby się odbyć do 2019 roku.

W 7. sezonie serialu zagrają m. in. Lena Dunham, Sarah Paulson i Evan Peters.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA