REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube /
  4. VOD

„Ucho Prezesa” wraca na ekrany. Czy powstaną też nowe odcinki?

Serial satyryczny „Ucho Prezesa” pojawi się na Comedy Central oraz na platformie streamingowej Paramount Play.

02.09.2019
10:59
Ucho prezesa - kadr promocyjny
REKLAMA
REKLAMA

„Ucho Prezesa” to produkcja sygnowana nazwiskiem Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który wciela się w nim w postać inspirowaną liderem partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosławem Kaczyńskim. Serial jest satyrą na życie polityczne w Polsce, a przez produkcję przewijają się aktorzy wcielający się w postacie prominentnych polskich polityków.

Serial zadebiutował na portalu YouTube 8 stycznia 2017 roku. W połowie lutego trafił też do oferty serwisu streamingowego Showmax. Przez pewien czas nowe odcinki pokazywane były równolegle w obu miejscach. Później serial zniknął z YouTube’a, a dwanaście ostatnich odcinków było dostępnych ekskluzywnie na Showmaksie.

Od 2018 roku seria była emitowana także przez Telewizję WP. W styczniu 2019 roku serwis Showmax zniknął z polskiego rynku. Licencja Telewizji WP wygasła natomiast w lipcu tego roku. Teraz prawa do emisji serialu wykupiło Comedy Central, które zamierza pokazywać serial nie tylko na swojej antenie, ale także na platformie Paramount Play.

„Ucho prezesa” będzie emitowane na Comedy Central od 16 września od poniedziałku do piątku o godzinie 21.00.

Tego dnia wszystkie odcinki pojawią się na platformie Paramount Play, dostępnej dla abonentów sieci Play, a także użytkowników Vectry czy Toya oraz w serwisie IPLA.pl.

Dotychczas powstało 58 odcinków serialu. Wiadomo jednak, że to jeszcze nie wszystkie, które będziemy mogli oglądać. W zeszłym tygodniu na oficjalnym koncie programu na YouTube pojawiło się nowe wideo „Tajemnica przedwyborcza”. Pierwotnie wydawało się, że jest to zapowiedź nowej serii odcinków, komentujących bieżącą sytuację polityczną w naszym kraju. Dzisiaj jednak na oficjalnym koncie serialu na Facebooku skomentowano wpis jednej z fanek, pytającej o możliwość powstania nowych odcinków:

REKLAMA

Seria „Ucho Prezesa” jest zamkniętym projektem i nie planujemy produkcji nowych odcinków - czytamy w komentarzu.

Czy nowy materiał na YouTube był więc jedynie zapowiedzią ogłoszenia Comedy Central? A może twórcy celowo wprowadzają widzów w dezinformację, żeby nie psuć niespodzianki, gdy produkcja powróci na YouTube? Czas pokaże.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA