REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube

Vega będzie miał konkurencję „Ucho Prezesa - Tajemnica przedwyborcza” może być zapowiedzią powrotu programu

„Ucho prezesa” to satyryczny serial na polską politykę, a zwłaszcza obecną ekipę rządzącą. Produkcja u szczytu swojej popularności zdobyła olbrzymią bazę fanów, ale zakończyła się po 4. sezonie. Przynajmniej takie były pierwotne plany, bo obecnie wiele wskazuje na reaktywację programu, czego zapowiedzią jest filmik „Tajemnica przedwyborcza”.

26.08.2019
16:56
ucho prezesa tajemnica przedwyborcza
REKLAMA
REKLAMA

„Ucho Prezesa” według słów twórcy całego pomysłu, Roberta Górskiego zakończyło się pierwotnie z poczucia zmęczenia tematem. Pewnego rodzaju zniechęcenie i wyczerpanie tematów było zresztą zauważalne dla każdego, kto oglądał 4. sezon. Nie zmienia to jednak faktu, że mnóstwo osób wciąż ciepło wspomina polską satyrę.

Na swoje nieszczęście fani serialu nie mieli ostatnio najłatwiejszego życia. Najpierw z Polski wycofała się platforma Showmax, która bardzo ochoczo współpracowała z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem. Niedługo później „Ucho Prezesa” zniknęło też z YouTube'a, gdzie znalazło swój pierwszy dom. Mówiło się co prawda o zainteresowaniu, jakie TVP VOD miało przejawiać w kontekście przejęcia praw do produkcji, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Wygląda jednak na to, że nareszcie coś ruszyło się w kontekście „Ucha prezesa”. Na YouTubie pojawił się zupełnie nowy film pt. „Tajemnica przedwyborcza”.

W trwającym trzy minuty materiale wideo występują Robert Górski i Mikołaj Cieślak, wcielający się jak zwykle w tytułowego prezesa oraz jego najwierniejszego współpracownika - Mariusza. Omawiają wspólnie wynik eurowyborów, rozmawiają o wyjściu Polski z Unii Europejskiej oraz przejściu na emeryturę. Całość pełna jest odwołań do bieżącej polityki, różnych sloganów przedwyborczych i mniej lub bardziej udanych żartów.

„Tajemnica przedwyborcza” literalnie kończy się postawieniem wielkiego znaku zapytania. I całkiem słusznie, bo fani produkcji zaczęli z miejsca dopytywać się o powrót „Ucha prezesa”. Na ten moment nie ma jeszcze żadnej potwierdzonej informacji, ale oficjalny profil serialu na Facebooku wyraźnie sugeruje, że coś jest na rzeczy.

REKLAMA

Czyżby nowy film zwiastował dodatkowy sezon-niespodziankę? A może krótszą serią na okres kampanii wyborczej? Wszystko jest możliwe, a istnieje też możliwość, że serial po prostu znowu wróci na platformę YouTube. Jeżeli Robert Górski i jego współpracownicy zdecydują się jednak na reaktywowanie politycznej satyry, to czeka ich ostry pojedynek o dusze widzów z Patrykiem Vegą. Polski reżyser wkrótce wejdzie do kin z nowym filmem pt. „Polityka”, a według ostatnich medialnych doniesień podobno już planuje jego sequel poświęcony prezydentowi RP.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA