REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowego sezonu Ucha Prezesa nie zobaczymy w serwisie YouTube

Członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju powracają jako tytułowy Prezes i Mariusz, by dalej komentować  doniesienia z polskiej sceny politycznej. Jednak do śmiechu nie będzie tym, którzy liczyli, że obejrzą serial na YouTubie.

11.10.2018
16:56
ucho prezesa w Showmax
REKLAMA
REKLAMA

Przedstawiono datę premiery pierwszego odcinka serii tworzonej przez Roberta Górskiego przy współpracy z serwisem Showmax i Telewizją WP. 4. sezon Ucha Prezesa będzie można oglądać od 15 listopada, jednak wyłącznie w wyżej wymienionych mediach (Telewizja WP wyemituje 1. odcinek 18 listopada). Do tej pory epizody były także udostępniane na YouTubie, ale ta praktyka wraz z premierą nowego sezonu dobiegnie końca.

Wszystkie wcześniejsze sezony, oprócz odcinków specjalnych, wciąż będą dostępne za darmo w serwisie.

W nowym sezonie Prezes (Robert Górski) i jego wierny podwładny Mariusz (Mikołaj Cieślak) dwoją się i troją, by namieszać w wyborach na prezydenta Warszawy. Co na temat wyniku wyborów ma do powiedzenia Prezes, Mariusz oraz cała świta oddanych współpracowników? Odpowiedź już wkrótce.

Nie udostępniono jeszcze żadnych innych szczegółów dotyczących serialu. Kto tym razem wystąpi gościnnie w Uchu Prezesa? O czym będą traktować poszczególne epizody? Przyszłość przyniesie odpowiedzi na te pytania. Wiemy jedynie, że sezon będzie liczyć 14 odcinków.

Fenomen Ucha Prezesa.

REKLAMA

Członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju – Robert Górski i Mikołaj Cieślak - początkowo nie planowali nawet stworzenia całego sezonu. Miał to być jedynie eksperyment, w myśl, którego panowie chcieli sprawdzić dopuszczalny i akceptowany przez społeczeństwo poziom satyry z realiów politycznych. Projekt był jednak strzałem w dziesiątkę, a jego ciepłe przyjęcie doprowadziło do powstania kolejnych odcinków.

Sam kanał programu na YouTubie cieszy się obecnie gronem ponad 472 tysięcy subskrybentów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA