REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Anne Hathaway będzie kumpelą Wielkiego Ptaka. Wiemy, kiedy obejrzymy filmową wersję „Ulicy Sezamkowej”

Dzisiejszy odcinek sponsorują literki A i H. To inicjały aktorki, którą ujrzymy w filmowej wersji „Ulicy Sezamkowej”. Mowa o Anne Hathaway.

13.03.2019
10:20
Anne Hathaway ulica sezamkowa film
REKLAMA
REKLAMA

Już wcześniej pojawiły się głosy, że gwiazda takich filmów, jak „Diabeł ubiera się u Prady” czy „Interstellar” może trafić do świata Muppetów. Plotki okazały się być prawdą, co potwierdza The Hollywood Reporter.

Nowa „Ulica Sezamkowa” ma być filmem muzycznym, a Hathaway zagra rolę kobiety imieniem Sally. Tak właśnie nazywała się bohaterka pierwszego odcinka słynnego programu edukacyjnego, która odwiedziła to miejsce i poznała jego mieszkańców. Została ona wówczas oprowadzona przez Gordona Robinsona po słynnej ulicy, gdzie poznała takie postacie jak Wielki Ptak, Ciasteczkowy Potwór, Oskar Zrzęda czy Bert i Ernie.

Film powstaje dla Warner Bros. Pictures i MGM, a jego premiera została zaplanowana na 15 stycznia 2021 roku.

Za kamerą produkcji stanie nominowany do nagrody Emmy, współtwórca nagradzanego serialu komediowego „Portlandia”, Jonathan Krisel. Producentami filmu są Shawn Levy oraz Michael Aguilar. Scenariusz przygotowuje zaś Chris Galletta („Królowie lata”) na podstawie wcześniejszego tekstu Mike'a Rosolio. Plan zdjęciowy ma wystartować w czerwcu tego roku. Więcej szczegółów na temat projektu nie jest znanych.

Sama „Ulica Sezamkowa” liczy już sobie pół wieku, gdyż zadebiutowała w 1969 roku. Można powiedzieć, że dla Anne Hathaway będzie to powrót na stare śmiecie. Aktorka pojawiła się w programie w 2007 roku. Można ją było zobaczyć w świątecznym odcinku specjalnym. Razem z Wielkim Ptakiem zaśpiewała piosenkę I Want a Snuffy for Christmas.

REKLAMA

Studio Warner Bros. podzieliło się również datą premiery innego swojego projektu przeznaczonego dla młodszych widzów. Filmowy „Tom i Jerry” trafi na ekrany kin 16 kwietnia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA