REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Nathan Fillion jako Nathan Drake. Zobacz niezależną ekranizację Uncharted

O adaptacji gier Uncharted mówiło się od lat i teraz wreszcie możemy zobaczyć ekranizację przygód Nathana Drake’a. Co więcej, w bohatera wcielił się przymierzany do tej roli Nathan Fillion. Nie jest to jednak kinowa produkcja, a kilkunastominutowa wersja fanowska.

17.07.2018
10:52
Uncharted Nathan Fillion
REKLAMA
REKLAMA

O projekcie mówiło się już po premierze Uncharted 2: Pośród złodziei z 2009 r. Wówczas to producent Avi Arad stwierdził, że wraz z Sony przygotowuje produkcję live-action. Jednak problemy z obsadzeniem scenarzystów spowodowały opóźnienie startu produkcji na lata. Zmiany następowały także na stołku reżyserskim i w przypadku głównego bohatera. Nathana Drake’a miał bowiem grać Mark Wahlberg, choć mówiło się także o Chrisie Pratcie. Ostatecznie stanęło na Tomie Hollandzie, choć prace nad projektem nie wydają się w żaden sposób posuwać do przodu.

Mimo to w sieci można obejrzeć film Uncharted.

Nie jest to żadna kinowa produkcja, a fanowski projekt dostępny na YouTube. Drake zdaje się znać położenie legendarnego El Dorado, ale w wyruszeniu na wyprawę przeszkadza mu inny łowca skarbów. Wygląda to jak wstęp do prawdziwego hollywoodzkiego filmu, choć nie ma tu niesamowitych efektów ani scenerii, które chcemy zobaczyć w ekranizacji Uncharted. Jest za to świetne ujęcie strzelaniny rodem z gry TPP. No i mamy również całkiem profesjonalną obsadę.

W Drake’a wcielił się Nathan Fillion, od lat przymierzany do roli poszukiwacza skarbów.

REKLAMA

Aktor wyrażał chęć zagrania bohatera praktycznie od momentu ogłoszenia powstania ekranizacji. Co więcej, znany z seriali Castle czy Firefly aktor jest także idealnym Drakiem dla znacznej części fanów serii gier Uncharted. Kto wie, może krótkometrażowy film sprawi, że Sony jednak zdecyduje się na angaż Filliona. Oprócz niego w produkcji pojawili się także Stephen Lang (Terra Nova, Avatar) jako Victor Sullivan oraz Mircea Monroe (Doktor Hart) jako Elena Fisher. Za całość odpowiada Allan Ungar.

Uncharted to seria gier wideo stworzonych przez studio Naughty Dog i dystrybuowane przez Sony Computer Entertainment. Pierwsza pozycja, zatytułowana Fortuna Drake’a, ukazała się w 2007 r. Od tamtej pory na rynek trafiły trzy kolejne produkcje oraz kilka spin-offów serii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA