REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmowy Drake spotkał się z Nathanem z gry. Tak wygląda Tom Holland na planie „Uncharted”

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmu inspirowanego serią gier „Uncharted”. Widzimy na nich nie tylko wcielającego się w główną rolę Toma Hollanda, ale również pierwszego odtwórcę Nathana Drake'a.

22.10.2020
20:00
uncharted nathan drake tom holland zdjecie
REKLAMA
REKLAMA

„Uncharted” to jedna z najgoręcej oczekiwanych produkcji Sony Pictures, inspirowana serią gier na PlayStation o tym samym tytule. Dziś do sieci trafiły oficjalne zdjęcia z planu, dzięki którym możemy się przekonać, jak w roli słynnego poszukiwacza skarbów prezentuje się Tom Holland.

Tom Holland jako Nathan Drake

Gwiazdor „Spider-Mana”, Tom Holland, podzielił się zdjęciem z planu „Uncharted” w swoich mediach społecznościowych.

Miło mi was poznać, jestem Nate

— napisał na Instagramie Holland.

Oto jak aktor prezentuje się jako słynny poszukiwacz skarbów:

Nate kontra Nate

Co ciekawe, na planie pojawił się również Nolan North, który użyczył swojego głosu Nathanowi Drake'owi w grze „Uncharted”. To niecodzienne spotkanie również zostało uwiecznione, a zdjęcie obu panów szybko okrążyło Twittera:

REKLAMA

„Uncharted”: kiedy premiera filmu?

Oprócz Toma Hollanda w filmie „Uncharted” zobaczymy również Marka Wahlberga, Antonio Banderasa, Tati Gabrielle i Sophię Ali. Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer („Venom”), a scenariusz — Art Marcum („Iron Man”) i Matt Holloway („Transformers: Ostatni Rycerz”). Tymczasowo prace na planie spowolniły z powodu pandemii koronawirusa, ale oficjalnie światową premierę „Uncharted” zaplanowano na jesień 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA