REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chylimy czoła. W ten weekend specjalne pokazy „Underdoga” w wersji dla niesłyszących

Taki ruch to rzadkość. Tym większe brawa dla dystrybutora, który zdecydował się wprowadzić swojego „Underdoga” w wersji z napisami dla niesłyszących. Gdzie będzie można obejrzeć film w takim wydaniu?

17.01.2019
13:15
underdog eryk lubos
REKLAMA
REKLAMA

Obraz z Erykiem Lubosem to film o podnoszeniu się z kolan i powrocie na szczyt zawodnika MMA. Grany przez aktora Kosa staje w ringu ze swoim największym rywalem i popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. Na ekranie oprócz Lubosa znaleźli się Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior czy Jarosław Boberek.

Obraz cieszy się ogromną popularnością w naszych kinach, dlatego wysłuchano licznych próśb i postanowiono dotrzeć z nim do wyjątkowej grupy widzów.

Specjalne seanse „Underdoga” odbędą się już w najbliższą niedzielę, 20 stycznia.

Dotyczy to wszystkich kin sieci Helios w kraju (tu sprawdzicie seanse w poszczególnych miastach) oraz warszawskiego kina Atlantic. W przypadku drugiego z wymienionych obiektów, pokaz z napisami dla niesłyszących odbędzie się o godzinie 13:40. Niestety ani wcześniej, ani później nie będzie już innego seansu.

W weekend otwarcia film „Underdog” obejrzało w kinach w Polsce ponad 285 tys. widzów, co jak na nasze warunki jest imponującym wynikiem. Jak chwali się dystrybutor, czyli Next-Film, jest to najlepsze otwarcie filmu o tematyce sportowej w historii polskiej kinematografii. To także sukces Macieja Kawulskiego, reżysera „Underdoga”. Jeszcze żaden reżyser debiutant nie mógł się pochwalić takim wynikiem frekwencyjnym swojego pierwszego wielkoekranowego dzieła.

REKLAMA

Obraz nie poprzestaje jednak tylko na Polsce. Będzie go również można obejrzeć na kinowych salach Europy. Mowa o takich państwach, jak Belgia, Luksemburg, Holandia, Dania, Islandia, Norwegia i Szwecja oraz Wielka Brytania i Irlandia (w dwóch ostatnich krajach będzie wyświetlany w ponad 250 kinach). Ponadto dotrze za ocean zarówno do Kanady, jak i Stanów Zjednoczonych.

„Underdog” pojawił się w dystrybucji 11 stycznia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA