REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dyspensa Records to „passion project” Urbańskiego i Gonciarza. Pierwszą płytę wydadzą jeszcze w tym roku

Wojtek Urbański i Krzysztof Gonciarz założyli wytwórnię muzyczną. Pierwsza płyta pod szyldem Dyspensa Records ukaże się jeszcze w tym roku.

22.12.2020
21:52
urbanski gonciarz dyspensa records
REKLAMA
REKLAMA

Producent muzyczny Wojtek Urbański od lat współpracuje z Krzysztofem Gonciarzem. Teraz, jak sami mówią, zdecydowali się wspólnie zrobić krok dalej. Założyli bowiem Dyspensa Records. Pod szyldem labelu będą wydawać muzykę, tworzyć klipy i budować wizerunek medialny. Wspomniany na początku akapitu artysta podzielił się dobrą nowiną w swoich mediach społecznościowych.

Założyliśmy z Krzysiem Gonciarzem DYSPENSA RECORDS.
Od lat blisko współpracujemy, mamy mega przelot artystyczny, teraz idziemy o krok dalej. Będziemy wydawać muzykę, tworzyć klipy, wspomagać budowanie wizerunku medialnego. Ruszamy też z publishingiem muzycznym, który ma dostarczać i licencjonować muzykę z naszego katalogu na potrzeby filmu i reklamy.
Możecie zamówić pierwszą, tajemniczą płytę... — czytamy w poście na Facebooku.

Dyspensa Records — wytwórnia Urbańskiego i Gonciarza

Nie jest to jednak tak, że panowie założyli wytwórnię, aby móc wydawać muzykę własnego zespołu. Jak sami mówią, jest to ich „passion project”. Będą zajmować się twórczością innych osób. Wszystko zostało wyłożone w poniższym filmiku:

Jak czytamy w opisie wideo:

Rusza DYSPENSA RECORDS, nowa, niezależna wytwórnia płytowa.
Krzysztof Gonciarz razem z topowym producentem muzycznym i cenionym kompozytorem Wojtkiem Urbańskim zakładają wytwórnię muzyczną. Już dziś możecie zamówić pierwszą pozycję z katalogu tejże wytwórni.

REKLAMA

I faktycznie, na stronie wytwórni już można zamawiać „4GET” w formacie CD bądź winylu. Nie wiadomo jeszcze, jaki artysta dostąpi zaszczytu bycia pierwszym muzykiem wydanym przez Dyspensa Records, ale wszystko wyjaśni się ostatniego dnia roku. To bowiem na Sylwestra zapowiedziana jest premiera krążka, a także pojawi się pierwszy singiel.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA