REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Usunięte sceny z Avengers: Wojna bez granic. Wiemy, co pojawi się na płytach Blu-ray

Wiemy wreszcie, jakie konkretnie usunięte sceny z Avengers: Wojna bez granic pojawią się na płytach Blu-ray. Poznaliśmy też listę materiałów dodatkowych, jakimi uraczy odbiorców dystrybutor. Materiały mogą rzucić nieco światła na pytania, jakie widzowie zadawali sobie po seansie w kinie.

11.07.2018
19:04
avengers wojna bez granic kamienie nieskonczonosci kamien duszy red skull straznik
REKLAMA
REKLAMA

Tydzień temu dowiedzieliśmy się, że podczas montażu Avengers: Infinity War pod nóż poszło 30 minut scen opowiadających o Thanosie, głównym przeciwniku tytułowych mścicieli. Fani żywili nadzieję, że ten cały ten materiał zostanie dodany jako bonus do wydania filmu na płytach Blu-ray. Tak się niestety nie stanie.

Wydanie filmu Avengers: Wojna bez granic na Blu-ray zostanie wzbogacone o nieco ponad 10 minut usuniętych scen.

Szkoda, że zabraknie natomiast Kapitana Ameryki, którego w Avengers 3 oglądaliśmy bardzo rzadko. W scenach pojawią się najróżniejsi bohaterowie - od Iron Mana i jego narzeczonej, przez Scarlett Witch, Visiona oraz Strażników Galaktyki, aż po Thanosa i Gamorę.

  • Happy Knows Best - w tej scenie pojawią się wspólnie Tony Stark oraz Pepper Potts. Para omawia szczegóły nadchodzącego wesela, co przerywa im Happy;
  • Hunt for the Mind Stone - dodatkowa scena, która przedstawia ukrywanie się Wandy i Visiona przed Dziećmi Thanosa po ich pierwszym ataku;
  • The Guardians Get Their Groove Back - scena z Mantis, która dzieli się informacjami podczas kłótni Star-Lorda i Draksa;
  • A Father’s Choice - jedna z rozmów pomiędzy Thanosem i Gamorą, która odnosi się do kwestii ukrywania przez nią prawdy o lokalizacji Kamienia Duszy.

Fani cyklu Avengers będą mogli obejrzeć też szereg materiałów dodatkowych.

Disney przygotował też ponad pół godziny treści dodatkowych. Strange Alchemy wyjaśni intencje stojące za parowaniem bohaterów na ekranie, a The Mad Titan jest próba odpowiedzi na pytanie, jak Thanos wpłynął na dalsze losy Marvel Cinematic Universe.

Oprócz tego zajrzymy za kulisy dwóch największych bitew w Avengers 3. Są nimi stacie z Thanosem na Tytanie oraz obrona Wakandy. Dowiemy się, jak realizowano w nich efekty specjalne i nie tylko. Oba materiały mają długość ok. 10 minut.

Nie jest jednak wykluczone, że wspomniane 30 minut materiału o Thanosie kiedyś ujrzy światło dzienne.

REKLAMA

Disney może zdecydować się na zmontowanie go w osobny film, który pozwoliłby zarobić im całkiem sporo lub posłużyć do promocji kolejnego filmu.

Takie materiały mogą zostać wplecione też za rok lub dwa w wersję reżyserką. Wszystko po to, by najbardziej oddani fani zapłacili za ten sam film trzeci raz.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA