REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Dalsze zwolnienia w TVN. Dwóch dziennikarzy "Uwagi" straciło pracę

Wydawać by się mogło, że po zwolnieniach w "Dzień Dobry TVN" reszta pracowników TVN może czuć się bezpiecznie. Nic bardziej mylnego. Stacja wzięła się się za kolejne zmiany, gdzie pracę straciło dwóch dziennikarzy programu "Uwaga". Popularnego programu TVN nie będzie już prowadzić zarówno Zbigniew Łuczyński oraz Tomasz Kubat.

28.07.2023
12:11
Zmiany w programie "Uwaga"
REKLAMA

Niedawno stacja TVN postanowiła przeprowadzić niemałą rewolucję w programie "Dzień Dobry TVN". Ze śniadaniowym show pożegnała się aż piątka prowadzących, natomiast Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek dostały propozycję poprowadzenia osobnych formatów. Nowe duety zastąpiły te stare w "Dzień Dobry TVN" i przez jakiś czas była cisza w temacie ewentualnych przetasowań.

REKLAMA

Zwolnienia w TVN. Stacja żegna się z dziennikarzami "Uwagi".

Nie na długo. Jak się okazuje, z TVN żegnają się kolejni gospodarze. Tym razem padło na interwencyjny program "Uwaga". Na facebookowym profilu pojawiła się informacja, że popularnego programu nie będzie prowadzić już dwójka prowadzących: Zbigniew Łuczyński oraz Tomasz Kubat.

Chcieliśmy bardzo podziękować Zbigniewowi Łuczyńskiemu oraz Tomaszowi Kubatowi za wieloletnią współpracę, oddanie i zaangażowanie. Za to, że wszyscy mogliśmy czerpać z ich wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia. Zdobyli zaufanie widzów, spotykali się z nimi, rozmawiali, nieśli pomoc i dawali nadzieję. Zawsze profesjonalnie, z sercem i życzliwością. Nasze drogi rozchodzą się, ale wierzymy, że czekają na Was dalsze sukcesy zawodowe - czytamy.

Daria Górka nową prowadzącą "Uwagi"

Jak się okazuje, ekipa "Uwagi" nie została wymieniona w całości. Uchylono też rąbka tajemnicy odnośnie nowej twarzy, która poprowadzi program. Będzie to kobieta. Rola gospodyni "Uwagi" powierzona została Darii Górce.

REKLAMA

Rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu, który wróci na ekrany w nowej formule i z nowym składem prowadzących, którzy wraz z Ryszardem Cebulą będą relacjonować ważne społecznie sprawy. Jesienią dołączy do zespołu Daria Górka, pierwsza kobieta w roli prowadzącej program "Uwaga" oraz nasi dotychczasowi reporterzy Tomasz Patora i Jakub Dreczka, którzy będą łączyć rolę gospodarza programu z pracą reporterską w terenie, pozostając blisko codziennych ludzkich spraw - czytamy.

Fani programu pod facebookowym wpisem zastanawiają się nad losem i programu i niespecjalnie są zadowoleni z przeprowadzonych zmian. Uważają, że zarówno Kubat, jak i Łuczyński idealnie pasowali do programu "Uwaga" i sprawdzali się w stu procentach w roli prowadzących.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA