REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Vega idzie w tanią sensację. Wypuścił wywiad z mężczyzną, z którego „Cyganie zrobili męską prostytutkę”

Patryk Vega powraca z nowym filmem, który porusza temat handlu ludźmi. Jego tytuł brzmi jak nagłówek z tabloidu lub miejska legenda: „Cyganie zrobili z niego męską prostytutkę. Zgwałciło go kilka tysięcy mężczyzn”. Dokument możemy obejrzeć w całości na YouTube.

23.03.2021
16:17
„Cyganie zrobili męską prostytutkę”. Patryk Vega wypuścił nowy film
REKLAMA
REKLAMA

To taka naprawdę wywiad z anonimowym mężczyzną, który nie ujawnia swojej twarzy i trudno się temu dziwić, to nie jest bowiem łatwa historia. Będąc w trudnej sytuacji materialnej, dał się namówić przez Roma na pracę w Niemczech. Został odurzony, wywieziony do naszych zachodnich sąsiadów i pod groźbą „zajeb*nia rodziny” zmuszony do bycia męską prostytutką. Jego dramat trwał dwa lata, przez ten czas miał oddawać się ponad czterem tysiącom mężczyzn. Próbował też odebrać sobie życie.

W końcu został uwolniony przez prostytutkę. Obecnie ma 36 lat, jest zakażony wirusem HCV (zapalenie wątroby typu C) i dalej pracuje seksualnie.

REKLAMA

Nie chcę kwestować autentyczności wywiadu, jednak ze względu na obecność tylko jednego bohatera z zamazaną twarzą, wygląda on jeszcze mniej wiarygodnie niż poprzedni dokument o handlu ludźmi - „Oczy diabła”. Prawdziwość opowiadanej w niem historii ma sprawdzić prokuratura, a sam Vega już wtedy bronił swojego filmu przed głosami krytyki. Tym razem będzie z pewnością podobnie, co już widać w  sekcji komentarzy pod filmem i na Instagramie reżysera.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA