REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze materiały z planu filmu „Venom 2”. Premiera już w tym roku

Venom 2”, czyli kontynuacja głośnego, choć dzielącego odbiorców obrazu z 2018 roku, ma trafić na ekrany kin już w drugiej połowie tego roku. Z tego powodu prace na planie filmu trwają ze wzmożoną siłą. Ekipa właśnie przeniosła się do San Francisco, a zaangażowane w projekt gwiazdy podzieliły się pierwszymi zdjęciami z planu.

24.02.2020
17:14
Venom 2 – behind the scenes
REKLAMA
REKLAMA

„Venom 2” w reżyserii Andy’ego Serkisa będzie kontynuacją filmu Rubena Fleischera i skupi się na konflikcie tytułowego bohatera z Carnagem, granym przez Woody’ego Harrelsona. Angaż aktora do projektu zapowiedziany był już w scenie po napisach pierwszego obrazu.

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się zdjęcia i materiały wideo z planu kontynuacji widowiska na podstawie komiksu, które zarobiło na całym świecie ponad 850 mln dolarów.

Film „Venom”, choć podzielił widzów i krytyków, którzy narzekali na poszczególne elementy fabuły i przesadzony styl obrazu, okazał się dla wytwórni Sony projektem wartym dalszego rozwinięcia.

Na planie nowego filmu zobaczymy więc większość najważniejszych graczy pierwszej odsłony, z Tomem Hardym i Michelle Williams na czele. Do obsady dołączył wspomniany Woody Harrelson. Pojawiły się też plotki, mówiące że Naomi Harris miałaby wcielić się w Frances Barrison/Shriek, partnerkę Carnage’a. Informacje te nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Na nowych zdjęciach, które można znaleźć w mediach społecznościowych członków ekipy filmu, widzimy aktorów na planie. Do sieci trafiły też fanowskie wideo, przedstawiające prace nad sekwencjami akcji.

Jak zauważyli autorzy portalu We Got This Covered, wynika z nich, że twórcy zdecydowali się wykorzystać technikę motion-capture w połączeniu z efektami komputerowymi, dlatego wiele z akrobacji i wyczynów kaskaderskich rzeczywiście wykonywanych jest na planie.

REKLAMA

Film „Venom 2” trafi do kin już 2 października tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA