REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Venom pokazuje zabójczy uśmiech. Nowe zdjęcia z filmu z Tomem Hardym

Do premiery filmu Venom pozostały niecałe trzy miesiące. Trzeba się zatem przyzwyczajać do tego, że coraz częściej będziemy oglądać facjatę tego antybohatera. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z produkcji.

13.07.2018
20:57
Venom zdjęcia Tom Hardy
REKLAMA
REKLAMA

Venom jest jednym z najlepszych przykładów popularnych ostatnio projektów adaptacji losów komiksowych antybohaterów i złoczyńców. Jednocześnie jest to znakomite potwierdzenie tego, jak popularny jest Spider-Man i związane z nim postaci, bo to zaledwie jedna z kilku podobnych produkcji. Jednak mało który tytuł wzbudza tyle emocji i oczekiwań, co ten.

Venom nie będzie bowiem filmem superbohaterskim.

Fabuła skupi się na Eddie'em Brocku, dziennikarzu śledczym, który przygląda się pewnemu przedsiębiorstwu. Podczas badania nielegalnych interesów firmy odnajduje tajemniczą substancję, którą przedstawiciele korporacji znaleźli w obiekcie pochodzącym najprawdopodobniej z kosmosu. Gdy dochodzi do kontaktu z materią, dziwaczna istota wchodzi w symbiozę z Brockiem. Odtąd dziennikarz staje się coraz bardziej agresywny. Nie może w żaden sposób pozbyć się substancji, która zyskuje nad nim większą kontrolę i momentami wręcz narzuca Eddiemu swoją wolę.

Venom pokazał nam już swoją twarz na etykiecie napoju Brisk. Następnie antybohater zaprezentował swe oblicze w oficjalnym zwiastunie. Sony cały czas jednak pilnuje, by nikt nie zapomniał o filmie.

Venom film class="wp-image-182557"

W sieci pojawiły się zdjęcia z filmu Venom.

Na udostępnionych przez Entertainment Weekly ujęciach znowu widzimy przeuroczy uśmiech tytułowej postaci. Wygląd antybohatera może się podobać; moim zdaniem wygląda o wiele bardziej nieludzko i przerażająco niż wersja ze Spider-Mana 3. Na innym udostępnionym zdjęciu widać z kolei normalną postać Eddiego, którego gra Tom Hardy. Brock nie znajduje się raczej w komfortowym położeniu. Pasy, którymi przypięty jest do fotela, świadczą o tym, że być może podejmowana jest próba wystawienia go na działanie substancji lub przeciwnie, wyizolowanie i odzyskanie tajemniczej materii.

Venom film class="wp-image-182560"
REKLAMA

Oprócz Hardy’ego na ekranie zobaczymy także Woody’ego Harrelsona, Michelle Williams czy Riza Ahmeda. Reżyserem filmu jest Ruben Fleischer, a w ekipie producenckiej znalazł się rzecz jasna Stan Lee.

Venom trafi do kin 5 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA