REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Viggo Mortensen reżyseruje, a pranksterzy ruszają w trasę. Sprawdzamy, co obejrzeć w weekend

Kolejny weekend z lockdownem wypada nam spędzić z platformami VOD i przed telewizorem. Na tych pierwszych znajdziemy interesujące nowości, a wybierając drugą opcję natkniemy się na mnóstwo znanych i lubianych produkcji.

27.03.2021
8:00
Co obejrzeć w weekend? Sprawdzamy nowości tego tygodnia
REKLAMA
REKLAMA

Kina pozostają zamknięta, ale jeden z filmów, który miał do nich trafić pojawił się już w sieci. Jednakże nie tylko reżyserski debiut Viggo Mortensena wart jest waszej uwagi. Na platformach VOD nie zabraknie też innych, interesujących tytułów. A jakby tego było za mało to w telewizji Keanu Reeves zmierzy się z demonami, a Nicolas Cage ukradnie kilka drogich bryk.

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Jeszcze jest czas

Debiut reżyserski Viggo Mortensena miał trafić na ekrany kin. Wiemy jednak jaki mamy aktualnie klimat i na razie można go obejrzeć jedynie online. Słynnego aktora zobaczymy tu również na ekranie. Wciela się on w syna, do którego wprowadza się ojciec o konserwatywnych poglądach. Wspólnie próbują pokonać dzielące ich różnice.

Film dostępny na platformie MOJEeKINO do niedzieli, 28 marca.

Pranksterzy w trasie

Jeśli z uśmiechem na ustach patrzyliście na największe wygłupy chłopaków z „Jackassa”, to powinniście pokochać „Pranksterów w trasie”. Podczas podróży po Stanach Zjednoczonych dwójka kumpli wkręca kolejne napotkane osoby. I jest naprawdę na ostro.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Ferajna z Baker Street

Po sukcesie „Enoli Holmes” Netflix dalej eksploatuje uniwersum Sherlocka Holmesa. Tym razem mamy do czynienia z młodzieżowym horrorem. Bohaterowie na zlecenie doktora Watsona i wspomnianego detektywa badają paranormalne zjawiska w wiktoriańskim Londynie.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Oszustki

Anne Hathaway i Rebel Wilson wcielają się tu w dwie oszustki, które żyją z wyłudzania pieniędzy od bogatych mężczyzn. Pewnego dnia biorą na cel tę samą ofiarę, co jest początkiem serii zabawnych wydarzeń.

Film będzie dostępny na platformie HBO GO od niedzieli 28 marca.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: trzymający w napięciu horror „Niewidzialny człowiek” (Canal+Film, sobota 20:00), ostatnią część suto zakrapianej humorem trylogii „Kac Vega III” (TVN7, sobota 20:00), Keanu Reevesa walczącego z demonami „Constantine” (HBO2, sobota 21:00) i komedię z Vince’em Vaughnem „Wykapany ojciec” (TVN, sobota 21:30).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: (nie)dobrany duet policjantów „Zabójcza broń IV” (TNT, niedziela 20:00), Nicolasa Cage’a kradnącego samochody „60 sekund” (TV Puls, niedziela 20:00), napędzane wysokooktanową akcją „Szybcy i wściekli 5” (TVN, niedziela 21:35) i wariującego we współczesnym społeczeństwie przeciwnika Batmana „Joker” (HBO2, niedziela 23:15).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA