REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Uniwersum Riddicka wzbogaci się o serial i kolejny film

Zapoczątkowana w 2000 roku obrazem "Pitch Black" seria filmów o Richardzie B. Riddicku doczeka się kontynuacji. Vin Diesel potwierdził, że powstanie przynajmniej jeszcze jedna część, a ponadto - spin-off w formie telewizyjnego serialu. 

23.11.2015
15:03
vin diesel riddick
REKLAMA
REKLAMA

W skład serii wchodzą w tej chwili trzy filmy: "Pitch Black" (2000 r.), "Kroniki Riddicka" (2004 r.) oraz "Riddick" (2013 r.). W bliżej nieokreślonej przyszłości - choć prawdopodobnie raczej bliżej, niż dalszej - powstać ma kolejny. Na ten moment nie wiadomo, czy będzie to sequel ostatniej części, czy raczej prequel całego cyklu. Obie możliwości są ponoć równie prawdopodobne i równie ciekawe. Przeszłość granego przez Vin Diesela bohatera pełna jest bowiem czarnych dziur, które na pewno budzą zainteresowanie fanów tego uniwersum.

Riddick

Jeszcze bardziej intrygująca jest druga z ujawnionych przez Vin Diesela informacji - "Kroniki Riddicka" doczekają się swojego serialu telewizyjnego. Ma on nosić tytuł "Merc City" i opowiadać o najemnikach i łowcach nagród, którzy tropili Riddicka. W tej chwili nie wiadomo jeszcze kiedy obie produkcje będą miały swoje premiery, a także kto - poza samym Vin Dieselem - się w nich pojawi. Tak czy inaczej, niemałe przecież grono miłośników tego uniwersum niewątpliwie ma powody do radości.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA