REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Vin Diesel znów podpuszcza fanów Marvela. Aktor ma coś wspólnego z Inhumans?

Vin Diesiel znany jest ze swojej otwartości na "wkręcanie" fanów komiksów za pośrednictwem social media. W sierpniu na swoim profilu na Facebooku wstawił zdjęcie samego siebie (jako Riddick) i Black Bolta (przywódcę Inhumans). Tym razem Vin Diesel pokusił się o jeszcze bardziej sugestywny przekaz i zmienił swoje zdjęcie w tle, na którym widnieje napis "Are You Inhuman?"?

29.12.2014
9:13
Vin Diesel znów podpuszcza fanów Marvela. Aktor ma coś wspólnego z Inhumans?
REKLAMA

//

REKLAMA

Zdjęcie w tle odwołuje się wprost do teaserów komiksowego crossoveru ("Inhumanity") o Inhumans z 2013 roku. Wygląda na to, że Dieselowi bardzo brakuje pokazania swojej twarzy w kinowym uniwersum Marvela. Może też po prostu być tak, że aktor wkręca fanów Marvela. Tym niemniej, dosyć ironicznie wyglądałby koncept wcielenia się przez Diesela w rolę Black Bolta - superbohatera, który przez wzgląd na swoją moc nie odzywa się z obawy o zniszczenie swoim potężnym głosem wszystkiego wokół. Jako Groot aktor mógł "wykazać się" od strony wokalnej, a stając się przywódcą Inhumans mógłby zagrać ciałem.

REKLAMA
inhumans marvel

Przypomnijmy, że Marvel planuje 2-go listopada 2019 roku wypuścić film "Inhumans". W dużym uproszczeniu, Inhumans są istotami podobnymi do ludzi, stworzonymi z ludzkiego DNA oraz rasy Kree, której przedstawicielem był Ronan The Accuser w „Guardians of the Galaxy”. Jako wynik eksperymentów znacznie bardziej zaawansowanej rasy (Kree) byli silniejsi i sprawniejsi fizycznie od ludzi, jednak dopiero po wystawieniu na działanie Terrigen Mist (substancji mutującej Inhumans) zyskiwali potężne zdolności. W przypadku Black Bolta jest to głos potrafiący poskromić nawet Hulka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA