REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zamęt trafi do kin. Canal+ kupił prawa do ekranizacji powieści Vincenta V. Severskiego

Vincent V. Severski doczeka się kolejnej ekranizacji swojej powieści. Canal+ zakupił prawa do sfilmowania książki Zamęt.

22.10.2018
14:12
vincent v. severski
REKLAMA
REKLAMA

Zamęt to wydana w tym roku, najnowszą książka autora. Vincent V. Severski to pseudonim, którym posługuje się Włodzimierz Sokołowski, emerytowany podpułkownik, były agent wywiadu.

Sokołowski był funkcjonariuszem wywiadu PRL i III RP, pracę zaczął w 1982 r. Zajmował się wtedy tzw. dywersją ideologiczną. W czasie służby brał udział w ok. 140 operacjach w prawie 50 państwach.

Zamęt to już piąta powieść Vincenta V. Severskiego.

Autor publikuje od 2011 roku. Wtedy swoją premierę miała powieść Nielegalni, na podstawie której powstał najnowszy serial Canal+.

Akcja powieści Zamęt rozpoczyna się w Pakistanie. Tam dochodzi do porwania polskiego biznesmena. Akcję ratunkową przeprowadzić ma super tajna jednostka Agencji Wywiadu, znana jako Sekcja. Okazuje się, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, a polski biznesmen jest agentem wywiadu, biorącym udział w werbunku byłego rosyjskiego szpiega. Działania Sekcji może pokrzyżować zdrajca działający na najwyższych szczeblach polskiego wywiadu.

Serial Nielegalni - gdzie obejrzeć?

W oczekiwaniu na kolejną ekranizację prozy Severskiego, warto sprawdzić pierwsze odcinki serialu Nielegalni. Od 20 października widzowie mają możliwość zobaczenia trzech pierwszych odcinków serialu - są one dostępne dla abonentów nc+ posiadających opcję dodatkową CANAL+ w serwisach nc+ GO TV i nc+ GO w ramach kolekcji CANAL+ VOD. W każdą kolejną sobotę już od 20:00 abonenci platformy nc+, w ramach wymienionych serwisów, będą mogli zobaczyć premierowe odcinki serialu z ponad tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery antenowej.

REKLAMA

Pierwszy odcinek serialu obejrzycie za darmo w ofercie Player+ na player.pl. Na platformie znajdują się też dwa kolejne epizody, jednak wymagają one wykupienia dostępu.

Dodatkowo przez pierwszy tydzień, od 22 października, premierowy odcinek serialu dostępny będzie na stronie nielegalni.canalplus.pl. Premiery kolejnych odcinków w każdą niedzielę o 21:30 na antenie Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA