REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Strach się bać. Nocny Król nawiedzi Polskę

Warto będzie odwiedzić Warsaw Comic Con. Wśród zaproszonych gości pojawi się Vladimir Furdik. A więc sam złowrogi Nocny Król z Gry o tron. Aktor weźmie udział w panelu specjalnie zorganizowanym dla fanów serialu.

15.11.2017
18:00
nocny król warsaw comic con
REKLAMA
REKLAMA

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada tego roku, jak nazwa wydarzenia sugeruje, w Warszawie. To już druga edycja tego festiwalu popkultury. Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z polskimi i międzynarodowymi gwiazdami filmów oraz seriali.

Gośćmi wydarzenia będą między innymi: Pamela Anderson, Holland Roden (Teen Wolf), Michael Malarkey (Pamiętniki Wampirów), Trevor Stines (Riverdale), Henrik Holm (SKAM) oraz Julian Glover (Gra o tron). W planach są otwarte panele dyskusyjne, podczas których gwiazdy odpowiedzą na pytania gości. Będzie także czas oraz miejsce na autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Festiwalowi towarzyszyć będzie także bogaty blok literacki – jednym z gości będzie Jakub Żulczyk, pisarz i dziennikarz oraz współscenarzysta głośnego serialu produkcji Canal+, Belfer. Nie zawiodą się też miłośnicy komiksów – festiwal odwiedzi żywa legenda tego medium, Simon Bisley. To jednak nie wszystko! W przygotowaniu jest również ogromna Strefa Star Wars, Wielka Gala Cosplay i wiele innych atrakcji.

Do listy gości dołączył Vladimir Furdik. Nocny Król z serialu Gra o tron.

Nocny Król to jedna z najstraszniejszych postaci Gry o tron. Choć nie da się nie zauważyć, że miał sporo rywali, takich jak choćby Joffrey czy Ramsay. Strach, jaki budzi Nocny Król, jest jednak zgoła inny. Ta milcząca i dostojna postać przeraża wszystkich wtedy, gdy tylko się pojawi. Podobnie jak w przypadku reszty gości, również i Furdikowi będzie można zadawać pytania i skorzystać z okazji, by zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

REKLAMA

Ranga Warsaw Comic Con wyraźnie się zwiększa. Trudno z tego powodu czuć coś innego niż radość. Przez dekady zazdrościliśmy fanom z zachodnich krajów, którzy dzięki wielu imprezom mają okazję poznać bliżej swych idoli i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat produkcji, z którymi ci są związani.

Ciekawe, czy organizatorzy Warsaw Comic Con szykują jakąś dodatkową niespodziankę. Trzeba jednak przyznać, że i tak już nie muszą. Choć apetyt rośnie w miarę jedzenia, to zapewnili już godną liczbę atrakcji. Impreza zapowiada się na zdecydowanie wartą odwiedzenia. Oby tylko Nocny Król nie pojawił się na niej wraz ze swoją armią...

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA