REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To dobry moment na nadrobienie kinowych zaległości. Nowości filmowe na VoD.pl

Filmy Valerian i Amerykański zapaśnik znalazły się wśród grudniowych nowości VoD.pl. Baza filmów jest całkiem pokaźna i nie jest wykluczone, że większość z was znajdzie tam coś dla siebie. 

29.11.2017
13:15
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsza w Polsce platforma VoD przygotowała kilka interesujących pozycji, które już w grudniu będzie można obejrzeć w serwisie. W listopadzie wśród nowości pojawiła się m. in. Wojna o planetę małp. A co nowego w nadchodzącym miesiącu?

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Film, który bywa nazywany zupełnie niepotrzebnym i spóźnionym. Inni twierdzą, że to wspaniałe kino przygodowe. A jeśli zdania bywają tak skrajne, to chyba warto samemu wyrobić sobie opinię. Film Luca Bessona będzie dostępny od 5 grudnia w serwisie VoD.pl.

Maria Skłodowska-Curie

Film biograficzny, który zadebiutował w marcu 2017 roku. Obraz skupia się głównie na życiu prywatnym noblistki. Mocno zaakcentowana jest sytuacja kobiet na uniwersytetach z początku XX wieku. W genialną Polkę wcieliła się Karolina Gruszka. Obraz nakręciła Marie Noelle. Film pojawi się w serwisie 8 grudnia.

Amerykański zapaśnik

Młody chłopak przybywa z Iranu do USA. Ze względu na swoje pochodzenie nie jest akceptowany przez swoich rówieśników. Sytuacja zmienia się, gdy bohater dołącza do drużyny zapaśniczej. Ten dramat sportowy swoją premierę będzie miał 22 grudnia.

Co jeszcze można zobaczyć?

REKLAMA

W grudniu swoją premierę w VoD.pl będzie miał również thriller Redystrybutorzy. Ponadto w serwisie można zobaczyć kilka relatywnie świeżych polskich produkcji: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Jestem mordercą, Pokot czy Wołyń.

W przeciwieństwie do Showmaksa czy Netfliksa, w VoD.pl trzeba zapłacić za każdy film z osobna. Ceny filmów wynoszą około 10 złotych, ale trzeba pamiętać, że jeśli zdecydujemy się zapłacić za obraz SMS-em, to koszt będzie wyższy. Zakupione filmy należy obejrzeć w ciągu 48 godzin, bo później znikną one z naszej półki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA