REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Vod.pl stawia na sci-fi. W listopadzie pojawi się seria Planeta Małp, wraz z filmem Wojna o planetę małp

Listopadowa oferta serwisów Netflix oraz Showmax jest już doskonale znana. Sprawdziliśmy, co dla swoim widzów przygotowali we VoD.pl - najpopularniejszej filmowej platformie tego typu w Polsce.

06.11.2017
9:00
Netflix czy ShowMax
REKLAMA
REKLAMA

W przeciwieństwie do Netfliksa oraz Showmaksa, w Vod.pl stawiają na pełnometrażowe filmy do kupienia w modelu pay-per-movie. W listopadzie biblioteka najpopularniejszej platformy VoD w Polsce poszerzy się o takie tytuły jak Gwiazdy, Obwarowani, Paryż może poczekać, Czym chata bogata, Pani Bovary, Za niebieskimi drzwiami oraz Dziennik Cwaniaczka.

Najciekawszą nowością wydaje się seria Planeta Małp, łącznie z najnowszym filmem Wojna o planetę małp.

Kolekcja filmów science-fiction najprawdopodobniej zostanie wydana w podobny sposób, jak wcześniej kolekcja Obcego. Każdy film będziemy musieli kupić osobno. Za najnowsze zapłacimy nieco ponad 10 złotych, z kolei za starsze odsłony po 8 złotych od sztuki. Cennik jest tylko i wyłącznie moim przypuszczeniem, lecz włodarze Vod.pl od lat stosują podobne widełki stawek. Byłbym zdziwiony, gdyby tym razem było inaczej.

REKLAMA
 class="wp-image-107029"

Oczywiście, wypożyczając film bez MasterPassa, zapłacimy więcej. W przypadku nowszych i droższych tytułów będzie to około 13 złotych (Blik, przelew, PayPal, karta), zaś starsze i tańsze filmy wypożyczymy za niemal równe 10 złotych. W obu przypadkach okres wypożyczenia na platformie Vod.pl trwa 48 godzin. Po tym czasie plik wideo znika z naszej półki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA