REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Vulnicura" od Björk już dostępna w iTunes

Stało się. Björk podjęła jedyną słuszną decyzję w przypadku wycieku jej najnowszego krążka "Vulnicura". Album już się pojawił w iTunes i kosztuje niecałe 9 euro. Fani islandzkiej wokalistki mogą już więc legalnie pobierać "Vulnicurę". Niestety w streamingu płyta nie jest jeszcze dostępna.

21.01.2015
15:52
„Vulnicura” od Björk już dostępna w iTunes
REKLAMA
REKLAMA
bjork vulnicura
REKLAMA

Parę dni temu pisałem o premierze krążka zapowiedzianego na marzec 2015 roku, wczoraj o wycieku płyty, a dzisiaj już o premierze w iTunes. Ten ruch był w zasadzie do przewidzenia, cóż bowiem Björk innego mogła zrobić. Fizyczne wydanie krążka będzie jednak mieć miejsce dopiero w marcu i obawiam się, że też dopiero wtedy nastąpi udostępnienie "Vulnicury" w streamingu.

"Vulnicura" jest dziewiątą studyjna płytą w dorobku Björk. Krążek przygotowywali producenci Arca i The Haxan Cloak i - jak się okazało po wycieku - jedna piosenka została nagrana z Antonym Hegarty z Antony and the Johnsons. Wokalistka swój nowy album opisuje jako bardzo osobisty i emocjonalny, a tworząc go bawiła się w "antropologa". Album zawiera dziewięć piosenek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA