REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W "American Horror Story: Hotel" powrócą postaci z poprzednich sezonów

"American Horror Story: Hotel" zadebiutuje w październiku tego roku. Będzie to piąty sezon antologii Ryana Murphy'ego, w którym zobaczymy tych samych aktorów (z wyjątkiem Jessiki Lange, dla której poprzednia seria, "Freak Show", była najprawdopodobniej ostatnia, choć ponoć aktorka nie wyklucza tego, ze jeszcze kiedyś pojawi się na planie), a także parę nowych twarzy, jak na przykład Lady Gagę. Na tegorocznym Comic-Conie twórca serialu na panelu poświęconym swoim produkcjom rzucił nieco światła na nadchodzący 5 sezon.

13.07.2015
11:37
W "American Horror Story: Hotel" powrócą postaci z poprzednich sezonów
REKLAMA
REKLAMA

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakiej się dowiedzieliśmy, jest informacja o samych bohaterach. Zgodnie z tym co mówił Murphy w nowym sezonie "American Horror Story" wszyscy, zarówno chłopaki jak i dziewczyny, będą źli. Reżyser odnosił się do postaci granych przez Angelę Bassett, Matta Bomera, Evana Petersa, Sarah Paulson i Kathy Bates. Po raz pierwszy poznaliśmy imiona bohaterów 5 serii.

Bomer zagra Donovana, Peters zostanie Mr. Marchem, Paulson wcieli się w rolę Hypodermic Sally (Dokuczliwej Sally?), a Bates zostanie Iris, która odpowiadać będzie za cały Hotel.

Co ciekawe, powrócą niektóre postaci, jakie znamy z poprzednich serii "American Horror Story". Podobnego zabiegu doświadczyliśmy już w ostatnim sezonie, "Freak Show" gdzie jedną z głównych bohaterek była Pepper grana przez Naomi Grossman, a w krótkim epizodzie wystąpiła Lily Rabe, która ponownie wcieliła się w Siostrę Mary Eunice McKee. Obie postacie wystąpiły w 2 sezonie, "American Horror Story", "Asylum".

Ryan Murphy zapowiedział, że poszczególne historie są ze sobą połączone w większą całość. Część znanych nam postaci wróci i zamelduje się w hotelu. "American Horror Story" to jedno wielkie uniwersum i w tym sezonie doświadczymy tego jeszcze bardziej.

Na panelu, na którym wystąpił Murphy wraz z aktorami, dowiedzieliśmy się także więcej o postaci granej przez Lady Gagę. Ta również będzie zła. Niestety artystka nie uświetni serialu swoim muzycznym występem, ale zachowa część swojej scenicznej osobowości - w jakiś sposób jej postać będzie związana z modą.

REKLAMA

Wygląda na to, że kolejny sezon "American Horror Story" zapowiada się naprawdę świetnie.

Już wiem, że będzie na co czekać! Co najlepsze, kolejne lata przyniosą pewnie równie intrygujące sezonu. Ryan Murphy powiedział, że jego plany co do serialu są długoterminowe. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać go za słowo i wytrzymać do października w oczekiwaniu na 5 sezon "American Horror Story".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA