REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. VOD

Gdyby emocje miały emocje. „W głowie się nie mieści” od studia Pixar dziś na HBO i HBO GO

Jedna z najlepszych rzeczy od studia Pixar w jego całej historii. Animacja „W głowie się nie mieści” już dziś na antenie HBO oraz w serwisie HBO GO.

20.04.2019
10:01
w głowie się nie mieści hbo i hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Gdyby emocje miały... emocje? Takiego pytania chyba nie stawiał żaden film wcześniej. Padło ono jednak ze strony Pete’a Doctera, reżysera obrazu „W głowie się nie mieści”. Jego dzieło miało premierę w 2015 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes i już tam zrobiło furorę. Później przekuło się to na sukces finansowy, bo „W głowie się nie mieści” zarobiło ponad 857 mln dol. przy budżecie wynoszącym 175 mln dol.

Współcześni psychologowie uznają, że podstawowych emocji mamy od sześciu do ośmiu. Jednak życiem Riley kieruje ich pięć: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Wszystkie one są istotami zamieszkującymi w małej dziewczynce i pomagającymi przetrwać jej trudy dorastania. Riley wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco i zaburza to harmonię jej dotychczasowego życia. Do tej pory odczuwała przede wszystkim Radość, ale do głosu dochodzą teraz inne emocje. Radość robi wszystko, aby ulżyć Riley, tak zaczyna się niesamowita podróż w głąb umysłu jedenastoletniej dziewczynki.

„W głowie się nie mieści” zostanie wyemitowany na antenie HBO.

REKLAMA

Tę wzruszającą, ale również bardzo dojrzałą animację, można obejrzeć w streamingu, ale także na ekranie telewizora. Emisja będzie miała miejsce o 18:35 na HBO. Dzień później, w świąteczną niedzielę, 21 kwietnia, film zostanie pokazany o 11:55.

Film jest dostępny od dziś, 20 kwietnia, na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA