REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

Iść do kina czy zostać w domu? Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Kina w końcu zostały otwarte. Można to wykorzystać i obejrzeć na wielkim ekranie polski slasher. Ale jeśli ktoś obawia się o swoje zdrowie, to serwisy streamingowe i telewizja zadbały, aby się przez weekend nie nudziły.

06.06.2020
9:00
Podpowiadamy co oglądać w czerwcowy weekend. Kino VOD TV
REKLAMA
REKLAMA

Repertuar otwartych kin nie powala swoim bogactwem. Co innego, jeśli chodzi o platformy VOD. Tam znajdziecie mnóstwo interesujących nowości. W telewizji natomiast nie zabraknie kultowych już tytułów.

Seriale, filmy, programy – co obejrzeć w weekend?

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Tak, wiemy, że każdy kto miał już obejrzał ten film na Netfliksie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć go ponownie i to tym razem na wielkim ekranie. Tyle co po kilkumiesięcznej przerwie otworzyły się niektóre kina, więc wypada to wykorzystać.

Filmu szukajcie w repertuarze otwartych kin.

13 powodów – 4. Sezon

Temat samobójstw jest bardzo delikatny. Nic więc dziwnego, że 1. sezon „13 powodów” wzbudził wiele kontrowersji. Twórcy nieco zmienili swoje podejście, ale w każdej kolejnej odsłonie produkcji ekstremalnie zagęszczają atmosferę. W efekcie mamy więcej pytań niż odpowiedzi, ale te się pojawią, bo to już finał tego emocjonującego serialu.

4. sezon serialu jest już dostępny na platformie Netflix.

List do mojego idola

Oprah Winfrey, Gloria Steinem, Spike Lee, Lin-Manuel Miranda, Yara Shahidi, Stevie Wonder – to tylko kilka osób, które odmieniły życie wielu ludzi. Twórcy tego serialu dokumentalnego spoglądają na biografie interesujących ich gwiazd przez pryzmat listów, jakie dostali oni od swoich fanów.

Serial jest już dostępny na platformie Apple TV+.

W domu

HBO postanowiło nieść pociechę w trakcie pandemii. Pięciu hiszpańskich reżyserów za pomocą telefonów komórkowych opowiada tu o naszej codzienności w tych trudnych czasach. Zadają jednocześnie fundamentalne pytania dotyczące naszej egzystencji.

Serial jest już dostępny na platformie HBO GO.

Ostatni skok w historii USA

Rząd Stanów Zjednoczonych ma dość ataków terrorystów i aktywności kryminalistów. Są na ścieżce ku ostatecznemu rozprawieniu się z przestępczością. Zaraz do umysłów obywateli kraju dojdzie sygnał, który nie pozwoli im łamać prawa. Jest to więc ostatnia szansa, aby dokonać widowiskowego skoku dla złodzieja, gangstera i pewnej hakerki.

Film jest już dostępny na platformie Netflix.

Legenda telewizji 1&2

Wojna płci, to temat, który chyba od zawsze napędza wyobraźnię hollywoodzkich filmowców. W tym wypadku został ujęty w ramy absurdalnej komedii, w której główny bohater musi nauczyć się, że nie zawsze trzeba być numerem jeden. Są to więc opowieści inicjacyjne, a mimika Willa Ferrella jak zwykle dostarcza wielu powodów do niekontrolowanych salw śmiechu.

Obie części „Legendy telewizji” są już dostępne na platformie HBO GO.

Tropiciele

Kiedy Cinemax zamierza zekranizować bestseller Deona Meyera, wiedzcie, że będzie na ostro. Trzy wątki przeplatają się tu ze sobą i tworzą przepełnioną akcją opowieść podszytą kryminalnym dreszczykiem. Atmosferę będzie więc można nożem ciąć.

Pierwszy odcinek serialu jest już dostępny na platformie HBO GO.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę szczególnie polecamy: komediowe ujęcie DCEU „Shazam!” (HBO, sobota 20:10), szaloną komedię „Diukowie Hazzardu” (TVN7, sobota 22:20), klasyką Kina Nowej Przygody „Poszukiwacze zaginionej Arki” (Polsat, sobota 22:20), niespodziewany crossover „Duma i uprzedzenie i zombie” (TV4, sobota 23:00).

W niedzielę szczególnie polecamy: Michaela Jordana i Królika Bugsa w „Kosmicznym meczu” (TV4, niedziela 9:20), reboot filmów o Człowieku Pająku „Niesamowity Spider-Man” (AXN, niedziela 20:00), napakowanego akcją „Predatora” (TNT, niedziela 21:00) i ciepłą opowieść o historii USA przez pryzmat tyłowego „Forresta Gumpa” (Cinemax, niedziela 21:45).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA