REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

W najnowszym Book Rage cykl szererski Feliksa W. Kresa. Po raz pierwszy w ebooku!

Wystartował najnowszy Book Rage w ramach którego po raz pierwszy w wersji elektronicznej pojawił się jedna z najlepszych, polskich serii fantasy, czyli cykl szererski Feliksa W. Kresa. Na dodatek nie trzeba głęboko sięgać do kieszeni bo zasady sprzedaży są podobne do popularnych bundli.

30.08.2013
14:04
W najnowszym Book Rage cykl szererski Feliksa W. Kresa. Po raz pierwszy w ebooku!
REKLAMA
REKLAMA

O Book Rage szeroko pisaliśmy jeszcze w czerwcu, w tekście „Zapłać za książki ile chcesz!”. Serwis BookRage.org wystartował pod koniec lutego a zasada zakupu elektronicznych wydań świetnych książek jest bardzo prosta. To kupujący wyznacza cenę pakietu.

To się opłaca?

feliksFeliks W. Kres. a właściwie Witold Chmielecki. Najbardziej znane serie autora to "Cykl szererski" oraz "Zjednoczone Królestwa". Druga seria to mroczne fantasy umiejscowione w realiach XVII wieku i nasączone demoniczną atmosferą.

Wydawałoby się, że takie podejście to prosta droga to bankructwa ale okazuje się, że większość klientów płaci za książki wielokrotnie więcej niż przysłowiową złotówkę. Biorąc pod uwagę specyficzne warunki sprzedaży oraz jej ograniczony czas, cała inicjatywa ma całkiem korzystny wymiar finansowy. Dla fanów fantastyki oznacza to jedno – kolejne akcje sprzedażowe dzięki którym tanio można nabyć świetne książki uznanych autorów (w poprzednich edycjach m.in. Anna Kańtoch, Łukasz Orbitowski, Jacek Dukaj, Rafał Dębski).

W najnowszym pakiecie znajdziemy mroczne fantasy Feliksa W. Kresa, który przenosi czytelnika do surowego, zimnego i okrutnego świata wyniszczanego przez wojny. Imperium chwieje się w posadach a szalony bóg Aler nie ustaje w napaściach na północne granice Szereru.

To uniwersum pradawnej potęgi zwanej Szernią, która obdarzyła rozumem ludzi, koty i sępy. Szczerze mówiąc, kiedy usłyszałem o gadających kotach po głowie kołatał mi się jedynie kot zawadiaka ze Shreka, ale na szczęście pokryci futrem bohaterzy Kresa to zupełnie inna odmiana, bliższa tygrysom i lwom. Cykl Kresa, a szczególnie jego pierwszy tom, który znalazł się w Book Rage to epopeja krwawa i bezlitosna, czyli taka jaką wojna zawsze była i będzie. Może dlatego fantasty Feliksa Kresa jest tak dobre, bo nie uładzone?

Zapłać więcej, czytaj więcej

W pakiecie podstawowym znajdziemy jeszcze cztery książki, trzy Krzysztofa Piskorskiego i Jedną Macieja Guzka, natomiast drugi tom sagi Feliksa. W. Kresa umieszczono w bonusie.

REKLAMA

Aby zdobyć również „Króla Bezmiarów” trzeba zapłacić więcej niż aktualna średnia (w tej chwili 24,52 zł). Z moich obserwacji różnych bundli wynika, ze średnia z czasem rośnie, a więc w wypadku chęci zakupu pakietu rozszerzonego warto się pospieszyć.

Najnowszy Book Rage wystartował zaledwie wczoraj i potrwa jeszcze trzynaście dni. Impet sprzedaży nie umywa się do bundli z grami ale to chyba nikogo nie dziwi. Aktualnie, zaledwie w ciągu doby od startu, nabywców znalazło niemal pół tysiąca pakietów, co w wypadku e-książek jest bardzo solidnym wynikiem. Tym bardziej, że do końca akcji zostało jeszcze sporo czasu. Kolejne odsłony Book Rage cieszą się co raz większą popularnością z korzyścią dla organizatorów przedsięwzięcia i nas, czytelników. Polecam.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA