REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Filmy

Tak, będzie kolejny film na podstawie twórczości Johna Greena. "W śnieżną noc" ma już reżysera

"W śnieżną noc" to zbiór trzech powiązanych ze sobą opowiadań. Każde z nich jest autorstwa innego pisarza bądź pisarki. Jedno z nich napisał słynny amerykański twórca gatunku young-adult, John Green. Oprócz niego w tworzenie książki zaangażowane były Maureen Johnson i Lauren Myracle. "W śnieżną noc", podobnie jak "Gwiazd naszych wina" i "Papierowe miasta" doczeka się filmowej adaptacji. Jej reżyserem będzie Luke Snellin.

24.03.2016
11:08
Tak, będzie kolejny film na podstawie twórczości Johna Greena. „W śnieżną noc” ma już reżysera
REKLAMA
REKLAMA

Snellin to reżyser, który na swoim koncie ma więcej seriali niżeli filmów. Angielski twórca odpowiada między innymi za produkcję "Banana", która zadebiutowała na ekranach w ostatnim roku. Patrząc na dokonania reżysera, można jednak stwierdzić, że "W śnieżną noc" będzie pierwszym, większym wyzwaniem w jego karierze. Wszak książki Johna Greena, czy te, których jest współautorem, jak w przypadku "W śnieżną noc", cieszą się ogromnym powodzeniem i zyskują miano bestsellerów.

john green class="wp-image-51675"
John Green
REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, jacy aktorzy pojawią się w produkcji, ani kiedy miałaby odbyć się premiera filmu na podstawie zbioru opowiadań. Liczę jednak na to, że film będzie tak zadowalający jak "Papierowe miasta", które w moim odczuciu okazały się o wiele lepszą ekranizacją niż "Gwiazd naszych wina". "

W śnieżną noc" to trzy historie miłosne, które rozgrywają się w trakcie srogiej zimy. Bohaterowie każdej z nich przeżywają ważne i przełomowe chwile w swoim życiu. Trzy opowiadania są ze sobą powiązane i składają się na jedną wielowątkową opowieść.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA