REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Na zwiastun filmu "Warcraft" jeszcze poczekamy. Na razie możecie podbić przestworza Azeroth

Fani niecierpliwie wyczekujący na pierwszy zwiastun filmu "Warcraft", będącego ekranizacją cieszącej się ogromną popularnością serii gier komputerowych, trochę jeszcze sobie poczekają. Oczekiwanie może umilić im interaktywny film, w którym mamy okazję przelecieć się po niebie Azeroth na grzebiecie gryfa.

15.07.2015
10:09
Na zwiastun filmu Warcraft jeszcze poczekamy. Na razie możecie podbić przestworza Azeroth
REKLAMA
REKLAMA

Odpowiedzialna za produkcję "Warcrafta" wytwórnia Legendary Pictures bardzo oszczędnie dawkuje informacje i materiały dotyczące tego filmu. Dotychczas mogliśmy zobaczyć jedynie kilka niezdradzających zbyt wiele fotosów, zaś szczegóły dotyczące fabuły widowiska wciąż pozostają niejawne. Do premiery pozostało co prawda jeszcze sporo czasu, ale ze względu na ogromną sympatię do serii RTS-ów i gry MMO, zapowiedziany na rok 2016 "Warcraft" cieszy się dużym zainteresowaniem.

REKLAMA

Legendary Pictures postanowiło nieco osłodzić nam oczekiwanie i wypuściło interesujący materiał promocyjny. To trwający osiemdziesiąt sekund lot po przestworzach Azeroth, czyli świata "Warcrafta". Gryf, którego dosiadamy, przelatuje nad Stormwind  - stolicą i największym miastem ludzi. W trakcie tej niecodziennej wycieczki mamy możliwość rozglądania się na wszystkie strony. Film jest dostępny na YouTube (najlepiej obejrzeć go w przeglądarce Google Chrome) oraz przez aplikację Legendary VR, dostępną na iOS oraz Androida.

Reżyserem filmu jest Duncan Jones, wspólnie z Charlesem Leavittem odpowiedzialny także za scenariusz. W obsadzie pojawią się między innymi Ben Foster, Daniel Wu, Clancy Brown, Travis Fimmel i Paula Patton. Pierwszy prawdziwy zwiastun "Warcrafta" pojawi się w Sieci prawdopodobnie dopiero w listopadzie tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA