REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oto jest: pełny zwiastun filmu "Warcraft"

Jeśli z zasady nie oglądacie zwiastunów filmowych, sporo dziś tracicie - najpierw "The Hateful Eight", potem, zupełnie nieoczekiwanie, "Przebudzenie Mocy", a teraz "Warcraft". Na otwarciu Blizzconu zaprezentowano pierwszy pełny materiał filmowy z tej od dawna wyczekiwanej ekranizacji kultowej gry wideo. 

06.11.2015
20:30
Oto jest: pełny zwiastun filmu Warcraft
REKLAMA
REKLAMA

Ogromna ilość CGI od razu rzuca się w oczy, ale czy ktokolwiek spodziewał się, że będzie inaczej? Jeśli tak, to nie słusznie, bo przecież od początku było w zasadzie pewne, że w ten właśnie sposób zostanie zrealizowane to widowisko. "Warcraft" prezentuje się bardzo efektownie, budząc przy tym dość jednoznaczne skojarzenia z "Hobbitem". Czy to źle - oceńcie sami. W mojej opinii może to być pierwsze naprawdę udana ekranizacja gry komputerowej. Zwiastun robi naprawdę dobre wrażenie.

REKLAMA

"Warcraft" trafi na ekrany kin w czerwcu 2016 roku. Na temat fabuły tego filmu wciąż wiadomo niewiele, oprócz tego, że będzie ona opowiadać o konflikcie Hordy i Przymierza, a akcja ma się rozgrywać rok przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Reżyserem widowiska jest Duncan Jones. W obsadzie znaleźli się między innymi Ben Foster, Daniel Wu, Clancy Brown, Travis Fimmel i Paula Patton.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA