REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Garść świeżych scen na nowym zwiastunie filmu "Warcraft: Początek"

Filmowy "Warcraft" trafi do kin już niebawem, bo w czerwcu bieżącego roku. Widowisko wkracza więc w fazę intensywnej promocji - w internecie wylądował właśnie nowy zwiastun, w którym znalazło się kilka niepublikowanych wcześniej scen.

18.03.2016
9:50
Garść świeżych scen na nowym zwiastunie filmu Warcraft
REKLAMA
REKLAMA

Nowy materiał z "Warcrafta" wygląda może nawet bardziej efektownie od premierowego zwiastuna, ale jeśli dotychczas mieliście wątpliwości związane choćby z ogromną ilością efektów CGI użytych w filmie oraz baśniowo-cukierkowego klimatu, to po seansie tego trwającego minutę spotu nie zostaną one rozwiane. Owszem, jest efektownie, jest dynamicznie, montaż robi znakomite wrażenie, a muzyka i sposób prowadzenia ujęć doskonale budują nastrój, ale... ci, którzy oczekiwali od tego widowiska realistycznej, a być może nawet naturalistycznej wojny pomiędzy Przymierzem i Hordą cały czas będą się czuć nieusatysfakcjonowani.

REKLAMA

Akcja filmu "Warcraft: Początek" rozgrywać się będzie na rok przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części kultowej serii gier komputerowych. Siły Przymierza, chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim ludziom, wyruszają na wojnę z Hordą, której przedstawiciele nie mają innego wyjścia - chcąc przetrwać, muszą chwycić za broń. Widowisko, którego reżyserem jest Duncan Jones, przedstawi tę historię z perspektywy obu stron konfliktu. W obsadzie znaleźli się między innymi Ben Foster, Daniel Wu, Clancy Brown, Travis Fimmel i Paula Patton. "Warcraft" trafi do polskich kin 10 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA