REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oglądasz Watahę w internecie? Już teraz możesz poznać zakończenie historii

Już dzisiaj w HBO GO możemy zobaczyć ostatni odcinek drugiego sezonu serialu Wataha. Liczę na bardzo mocny finał.

12.11.2017
10:10
Już dzisiaj w HBO GO finał najnowszego sezonu Watahy
REKLAMA
REKLAMA

Wataha to jeden z najciekawszych polskich seriali ostatnich lat. To już drugi sezon widowiska od HBO i dzisiaj poznamy jego zakończenie. Pierwsza seria Watahy pojawiła się trzy lata temu. Już na samym początku było widać, że jest to produkcja pod wieloma względami wyjątkowa. Świetne zdjęcia, nietuzinkowa historia i... piękna lokalizacja akcji - Bieszczady. Niestety serial miał też wady. Fani zarzucali mu, że zakończenie pierwszej serii pozostawiało zbyt wielki niedosyt, a historia została zakończona zbyt pospiesznie.

Na szczęście najnowszy sezon Watahy rozwija część wątków, które pozostawiły niedosyt poprzednim razem.

Dowiadujemy się, jak rozwinęła się historia Rebrowa, Igi Dobosz, Kality i innych. Odpowiedzi na pytania dotyczące drugiego sezonu i te, które nurtują nas od pierwszej serii, mają szansę znaleźć rozwiązanie w dzisiejszym odcinku, który właśnie pojawił się w HBO GO. Liczę na satysfakcjonujący finał, zwłaszcza że zakończenie 5. odcinka było chyba jedną z najmocniejszych scen bieżącego sezonu. Cieszy mnie również, że wątki zaczynają tworzyć bardzo spójną całość.

REKLAMA

Ostatni odcinek serialu zostanie pojawił się już w HBO GO. W telewizji zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu. Dzisiaj o 20:10 na kanale HBO będzie można obejrzeć piąty epizod serialu.

Ciekawe jest, czy scenarzyści zdecydują się domknąć wszystkie wątki, czy zostawią sobie otwartą furtkę, aby móc kontynuować opowieść o losach znanych nam postaci w kolejnym sezonie. Patrząc na to, jak bardzo udało się rozbudować świat i ilu bohaterów poznaliśmy przez ten czas, jestem prawie pewien, że ostatni odcinek serii nie będzie definitywnym końcem serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA