REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy odcinek Watahy w HBO. Internetowi finał serialu obejrzą przed resztą świata

Już teraz w HBO GO można obejrzeć nowy odcinek Watahy. Użytkownicy platformy VOD zobaczą go o tydzień wcześniej niż telewizyjni widzowie.

22.10.2017
10:30
hbo wataha
REKLAMA
REKLAMA

Internetowi mają lepiej i ta zasada sprawdza się nie tylko w przypadku premier e-booków czy muzycznych albumów. Seriale w serwisach VOD swoje premiery mają zwykle wcześniej niż na srebrnym ekranie i teraz, w przypadku Watahy, nie jest inaczej. Tydzień temu w HBO GO można było obejrzeć od rana w niedzielę dwa pierwsze odcinki produkcji. W telewizji premiera Watahy odbyła się wieczorem i wyemitowano tylko jeden epizod serialu.

Emisja Watahy w internecie będzie szybsza niż wyświetlanie odcinków w telewizji.

A to oznacza, nie tylko fakt, że na platformie już dzisiaj można obejrzeć 3. epizod produkcji, który w telewizji pokażą dopiero za tydzień, ale także to, iż finał Watahy o tydzień wcześniej zobaczą użytkownicy HBO GO.

REKLAMA

HBO postanowiło nie robić przerwy w emisji serialu w sieci, a więc będzie trzeba uważać na spoilery bardziej niż zwykle.

Premiera Watahy już dziś w stacji HBO o 20:10. W telewizji obejrzycie 2. odcinek, w którym ponownie spotkacie Wiktora Rebrowa i odwiedzicie Bieszczady. A już teraz w serwisie VOD 3. epizod najchętniej oglądanego serialu produkcji HBO Europe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA