REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe informacje o 2 sezonie "Miasteczka Wayward Pines"

Dwadzieścia dni przed premierą drugiego sezonu "Miasteczka Wayward Pines" poznaliśmy szczegóły fabularne nowej odsłony serialu. Wcześniej w sieci wylądował też pierwszy teaser.

05.05.2016
10:55
Nowe informacje o 2 sezonie Miasteczka Wayward Pines
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sezon „Miasteczka Wayward Pines” był ekranizacją trylogii książek Blake’a Croucha o tym samym tytule. Dziesięć odcinków serialu wystarczyło, by przedstawić wszystkie najważniejsze wydarzenia opisane w literackim pierwowzorze - produkcja początkowo pomyślana była jako zamknięta całość, nie planowano kontynuacji. Wysokie wyniki oglądalności sprawiły jednak, że stacja Fox zamówiła kolejny sezon.

Dotychczas o jego fabule wiadomo było bardzo niewiele. Akcja drugiej serii ma rozgrywać się po wydarzeniach z pierwszej, ale skupi się na innych bohaterach - wstępne informacje na ten temat mówiły, że wymieniona zostanie cała obsada. Teraz okazuje się, że część z bohaterów pierwszego sezonu jednak powróci - wśród nich między innymi postaci grane przez Carlę Gugino, Melissę Leo i Terrence'a Howarda. Głównym bohaterem będzie doktor Theo Yedlin, nowy obywatel Wayward Pines, świeżo wybudzony z hibernacji. Yedlin będzie musiał nie tylko odnaleźć się w nowej, dziwnej rzeczywistości, ale też spróbować uratować mieszkańców przed zagrożeniem, które wdarło się do miasta.

REKLAMA
wayward-pines class="wp-image-68968"

Producent serialu, M. Night Shyamalan, twierdzi, że drugi sezon można swobodnie oglądać bez znajomości pierwszego, bowiem będzie on opowiadać nową historię, jedynie luźno nawiązującą do poprzednich wydarzeń, zaś Theo Yedlin będzie powoli odkrywać tajemniczą naturę Wayward Pines, dzięki czemu widzowie nie powinni czuć się przytłoczeni faktami na jej temat. W planach jest też trzeci, ostatni sezon, ale jego powstanie zależy od wyników oglądalności drugiej serii. Premiera zaplanowana jest na 25 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA