REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Zwiastun "Wednesday" zapowiada absurdalną dawkę dobrej rozrywki. Wygląda świetnie

Już jesienią Netflix pokaże nam spin-off "Rodziny Addamsów". Platforma skrzętnie podgrzewa atmosferę, przed zbliżającą się premierą "Wednesday". Teraz wypuściła zwiastun nadchodzących przygód nietypowej nastolatki.

17.08.2022
17:53
wednesday netflix zwiastun premiera
REKLAMA

Netflix, co chwilę wypuszcza nowe informacje na temat nadchodzącego spin-offu "Rodziny Addamsów", za kamerą którego stanął Tim Burton. Wiemy już na przykład, że w "Wednesday" zobaczymy znaną z pełnometrażowych filmów Christinę Ricci. To nie ona wcieli się jednak w główną rolę, tylko Jenna Ortega. Jak młoda aktorka poradziła sobie z tym wyzwaniem? Możecie przekonać się z udostępnionego właśnie zwiastuna. I będziecie zachwyceni.

REKLAMA

W wypuszczonym przez Netfliksa trailerze Jenna Ortega tylko potwierdza, to co, mogliśmy podejrzewać, po pierwszych udostępnionych zdjęciach. Ona urodziła się do roli "Wednesday". W zwiastunie z pełną powagą na swej bladej twarzy staje w obronie brata, wrzucając piranie do basenu pełnego szkolnych mięśniaków, a potem świetnie odnajduje się w tym ewidentnie burtonowskim świecie.

Wednesday - zwiastun serialu platformy Netflix

Zgodnie z zapowiedziami "Wednesday" ma być serialem detektywistycznym i paranormalną opowieścią w jednym. Tytułowa bohaterka trafia w nim do Akademii Nevermore i próbuje zapanować nad swoimi parapsychicznymi zdolnościami. Jednocześnie stara się też rozwiązać zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Nie spodziewajcie się jednak kolejnego teen drama od Netfliksa. Zwiastun obiecuje bowiem o wiele więcej.

REKLAMA
Wednesday - Netflix - premiera - zwiastun

Jakże pięknie dziwność "Rodziny Addamsów" miesza się w trailerze z gotycką stylistyką Tima Burtona. Trudno wyobrazić sobie kogoś lepszego na stołku reżysera serialu. Groteska, ironia i mrok - tego na pewno nie zabraknie. To będzie absurdalna dawka dobrej rozrywki. Nawet jeśli "Wednesday" nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, to możemy zacząć przebierać nóżkami, bo trafi na Netfliksa już całkiem niedługo.

Premiera "Wednesday" jesienią 2022 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA