REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

West Coast - pierwszy singiel z nowego albumu Lany Del Rey dostępny online

Najnowszy, trzeci już album studyjny amerykańskiej wokalistki Lany Del Rey ukaże się 18 maja. Po promującym go filmie krótkometrażowym "Tropico" nadszedł czas na ujawnienie pierwszego singla - "West Coast". 

14.04.2014
17:47
West Coast – pierwszy singiel z nowego albumu Lany Del Rey dostępny online
REKLAMA

Utwór "West Coast" po raz pierwszy przed szerszą publicznością Lana wykonała wczoraj, podczas festiwalu muzycznego Coachella. Swoją oficjalną premierę singiel miał dzisiaj - został wyemitowany na antenie BBC Radio 1, a wkrótce potem trafił na YouTube'a. Jaki jest "West Coast"? Nieszczególnie zaskakujący - miły dla ucha, nastrojowy, z nutką nostalgii, ale na kolana raczej nie rzuca. Moim zdaniem  wykonane na potrzeby filmu Maleficent "Once Upon A Dream" było jednak nieco ciekawsze.

REKLAMA

Nowa płyta Lany Del Rey - "Ultraviolence" - ma być, według słów artystki, "o wiele mroczniejsza od poprzednich - tak mroczna, że prawie >zła< i asłuchalna". Pierwszy singiel zwiastuje raczej coś innego - słucha się go bardzo przyjemnie, a ów mrok jednak nie wylewa się z głośników. Co ciekawe, choć premiera "Ultraviolence" już za miesiąc, właściwie niewiele wiadomo na jej temat, poza nazwiskiem producenta, z którym przy jego powstawaniu współpracuje Lana - Dana Auerbacha. Rey dawkuje informacje - choć prace nad projektem ruszyły w lutym 2013, jego nazwę poznaliśmy dopiero po roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA