REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nadchodzi nowe „West Side Story”: pełny zwiastun filmu Stevena Spielberga już w sieci

W sieci wreszcie pojawił się dłuższy, trwający ponad dwie minuty zwiastun najnowszego filmu Stevena Spielberga: „West Side Story”. Rzućmy okiem!

15.09.2021
19:11
west side story 2021 zwiastun steven spielberg
REKLAMA

W końcu jakieś konkrety. Rozkręca się promocja „West Side Story”, nowego filmu w reżyserii legendy Kina Nowej Przygody (i nie tylko), czyli Stevena Spielberga. Tym razem twórca Tym razem odpowiedzialny za „Poszukiwaczy zaginionej Arki”, „Jurassic Park” czy „E.T” filmowiec postanowił zrealizować musical, a dokładniej: nową wersję słynnego musicalu duetu Wise-Robbins, który w 1961 roku nagrodzono 10 Oscarami. „West Side Story” bazuje na oryginalnej sztuce teatralnej i motywach znanych z „Romea i Julii” i jest jednym z najsłynniejszych filmowych musicali.

Zerknijmy na nowy trailer nadchodzącego obrazu:

REKLAMA

West Side Story: nowy zwiastun filmu Stevena Spielberga

REKLAMA

Film opowiada o – rzecz jasna – zakazanej miłości i rywalizacji pomiędzy ulicznymi gangami o różnym pochodzeniu etnicznym: Rakietami i Rekinami. Autorem scenariusza jest Tony Kushner, który współpracował już ze Spielbergiem (i doczekał się nominacjo do Oscara za „Lincolna” i „Monachium”).

Za niezwykle ważny element, jakim jest w tym filmie muzyka, odpowiadają David Newman i Gustavo Dudamel (kompozytorem oryginalnej ścieżki był Leonard Bernstein). W obsadzie są m.in. Ezra Menas, Ben Cook, Sean Harrison Jones, Mike Faist, Patrick Higgins, Ansel Elgort Rachel Zegler, David Alvarez, Julius Anthony Rubio, Ricardo Zayas, Josh Andres Rivera, Sebastian Serra czy Carlos Sanchez Falu.

West Side Story: światowa premiera filmu odbędzie się już 10 grudnia 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA