REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Niesamowity park rozrywki powraca. Już dziś pierwszy odcinek 2. sezonu Westworld

Jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat powraca. Już dziś o godz. 3:00 na kanale HBO wyemitowano premierowy odcinek 2. sezonu Westworld, o 20:10 stacja pokaże powtórkę. Epizod jest także dostępny w usłudze HBO GO.

23.04.2018
8:31
Westworld 2 premiera
REKLAMA
REKLAMA

Westworld z miejsca okazał się hitem HBO. Serial zabierał widza do tytułowego, imitującego Dziki Zachód parku rozrywki. Przybysze mogli oddawać się w nim swoim najśmielszym fantazjom, wchodząc w rozmaite interakcje z hostami – inteligentnymi androidami zamieszkującymi to miejsce. Goście mogli przeżywać przygody w kilkudziesięciu różnych wątkach fabularnych, mając jednak świadomość, że obsługa ma nad maszynami pełną kontrolę.

Jednak niektóre hosty z czasem zaczęły przypominać sobie wydarzenia z przeszłości, co nie powinno mieć miejsca. Wspomnienia pozwalały im na dostrzeganie, że funkcjonują w sztucznym świecie i nie mają żadnego wpływu na swoją egzystencję. To doprowadziło do stopniowego zyskiwania świadomości i kontroli nad swoimi działaniami. W efekcie pod koniec 1. sezonu serialu część hostów była już wyzwolona i gotowa stawić czoła ludziom.

W tym miejscu rozpocznie się 2. sezon Westworld.

Po śmierci Forda obsługa parku musi zmierzyć się ze świadomymi androidami pod dowództwem Dolores i Maeve. Mimo to reszta atrakcji funkcjonuje normalnie, choć przebieg dawnych wątków fabularnych może mieć zupełnie inny charakter. Ponadto w nowym sezonie mają pojawić się wątki innych parków, jak choćby Shogun World.

Premierowy epizod 2. serii Westworld można obejrzeć o 20:10 na kanale HBO, jest on też już dostępny na platformie HBO GO.

REKLAMA

Kolejne odcinki pojawiać się będą na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 3:00, w tym samym momencie dostępne będą też już na platformie HBO GO. Powtórki na HBO emitowane będą o godz. 20:10.

Pierwszy odcinek jest dłuższy niż większość dotychczasowych i potrwa ok. 70 minut. Podobną długość ma mieć też kilka następnych odcinków nowego sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA