REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już za moment wrócimy do parku rozrywki. Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon Westworld w Polsce

Wczoraj mogliśmy zobaczyć zwiastun nowego sezonu Westworld od HBO, a dzisiaj wiemy już, kiedy obejrzymy serial w Polsce. Odliczajcie dni, bo do parku rozrywki powrócimy wiosną tego roku.

06.02.2018
13:27
westworld 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że produkcja powróci w tym roku, ale dopiero teraz poznaliśmy dokładną datę premiery serialu w Polsce.

Westworld 2 sezon - kiedy premiera?

Jak wynika z informacji HBO, 2. sezon Westworld zobaczymy już 23 kwietnia 2018 roku. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w tym dniu w HBO. Będzie również dostępny w usłudze HBO GO.

2. sezon Westworld skupi się na buncie maszyn i jego skutkach, którego początki widzieliśmy już w debiutanckiej serii. W pierwszym sezonie na ekranie oglądaliśmy m. in. Anthony'ego Hopkinsa, Evan Rachel Wood, Eda Harrisa czy Jeffreya Wrighta. Teraz do obsady dołączyli: Katja Herbers, Gustaf Skarsgård i Fares Fares.

REKLAMA

Pierwszy sezon zadebiutował na antenie HBO dwa lata temu. W tym roku obejrzymy dziesięć nowych epizodów serialu, na które złoży się 2. seria. Twórcami Westworld są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Oboje wraz J.J. Abramsem, Atheną Wickham, Robertem Patino, Richardem Lewisem oraz Benem Stephensonem są także producentami wykonawczymi serialu. Ten oparty jest na filmie Westworld według scenariusza Michaela Crichtona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA