REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Drugi sezon Westworld bez opóźnień. Premiera już za kilka miesięcy

Drugi sezon popularnego Westworld jest coraz bliżej. Znamy przybliżoną datę premiery widowiska HBO. 

07.11.2017
13:09
Dolores w serialu Westworld
REKLAMA
REKLAMA

Westworld to jedna z najciekawszych propozycji serialowych od HBO. Łączy ze sobą klimat westernu i moralne rozważania nad sztuczną inteligencją. Doskonała obsada aktorska i świetna realizacja sprawiły, że serial zdobył ogromną popularność. Wiele wskazuje na to, że Westworld może stać się najważniejszym serialem w ofercie HBO, gdy zakończy się emisja Gry o tron. Świadczyć o tym może informacja dotycząca premiery serialu.

Evan Rachel Wood zdradziła na Twitterze, że Westworld wróci na wiosnę w przyszłym roku.

Wbrew pozorom nie jest to wiadomość zaskakująca, bo informacje o możliwym terminie premiery pojawiały się już jakiś czas temu. Jednak ostatnio dowiedzieliśmy się, że prace na planie zostały tymczasowo wstrzymane. Powodem był wypadek jednego z aktorów. HBO nie zdradziło żadnych szczegółów dotyczących tego przykrego wydarzenia, ale dziennikarze szybko dotarli do informacji, że chodziło o Zahna McClarnona, który wciela się w jedną z postaci drugoplanowych. Słowa Evan Rachel Wood (w serialu znamy ją jako Dolores Abernathy) potwierdzają jednak, że wiosenna premiera nie jest zagrożona.

Fabuła drugiego sezonu Westworld ciągle owiana jest tajemnicą.

REKLAMA

Jakiś czas temu pojawiły się pytania o związek serii z filmem pod tym samym tytułem. W pełnometrażowym obrazie z 1973 pojawiły się bowiem trzy parki rozrywki. Obok dzikiego zachodu goście mogli przenieść się do czasów Cesarstwa Rzymskiego i średniowiecza. Jednak fani najczęściej sugerują, że w nowej serii pojawi się park rozrywki, który nawiązywał będzie do czasów samurajów. Żadna z tych plotek niestety nie została oficjalnie potwierdzona.

Drugi sezon Westworld będzie liczył 10 odcinków. W serialu wystąpią m. in. Thandie Newton, Jeffrey Wright, Ed Harris. Jednym z reżyserów nowego sezonu będzie Jonathan Nolan.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA