REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Na Netfliksa wraca "Wet Hot American Summer"! Bohaterowie postarzeją się o 10 lat

Jeśli jeszcze nie znacie filmowego "Wet Hot American Summer" i serialu Netfliksa, będącego prequelem produkcji, "Wet Hot American Summer: First Day of Camp", czym prędzej to nadróbcie. Zwłaszcza, że w przyszłym roku seria platformy będzie kontynuowana. W 2017 roku zobaczymy "Wet Hot American Summer: Ten Years Later", co znaczy, że nasi bohaterowie postarzeją się o 10 lat.

28.04.2016
13:50
Na Netfliksa wraca "Wet Hot American Summer"!
REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawiła się zapowiedź kolejnej odsłony serii "Wet Hot American Summer". Cieszę się, że Netflix zdecydował się kontynuować ten serial. Po pierwsze dlatego, że pierwszy sezon był naprawdę udany. Po drugie, Netfliksowi produkcje komediowe w odcinkach wychodzą niezwykle dobrze. "Wet Hot American Summer" to co prawda tytuł, który nie przekona wszystkich. Masa w nim absurdalnego humoru, czasem dość niewybrednych żartów. Fani "Szklanką po łapkach" czy komedii w stylu "Czy leci z nami pilot?" i "Dracula - wampiry bez zębów" będą jednak zadowoleni. To właśnie tego typu gagów możemy spodziewać się po produkcji Netfliksa.

Oficjalna premiera "Wet Hot American Summer" nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że serial pojawi się w platformie w 2017 roku.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA