REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy zwiastun „What If...?” zdradza datę premiery. Fani Marvela już zacierają ręce

Disney+ i Marvel Studios zaprezentowali drugi zwiastun intrygującego serialu opartego na znanej serii komiksowej Domu Pomysłów, ujawniając przy okazji oficjalną datę premiery. Rzućmy okiem na alternatywne wersje znanych herosów.

08.07.2021
20:11
what if marvel zwiastun serial premiera
REKLAMA

Serial MCUWhat If...?” pokaże widzom różnorodne alternatywne historie, które rozgrywają się w świecie znanym z marvelowych filmów, a każdy epizod skupi się na innych bohaterach. Wcześniejsze zapowiedzi zwiastowały spotkanie Zimowego żołnierza z Kapitanem Ameryką zombie i Peggy Carter w roli Kapitan Brytanii. Steve Rogers był alternatywnym Iron Manem, a T'Challa przyjął na barki rolę Star-Lorda. Narratorem serii ma być jeden z Watcherów (rasa kosmitów z MCU), Uatu, przemawiający głosem Jeffreya Wrighta.

Nowy zwiastun pokazuje spotkanie Tony'ego Starka z Killmongerem, T'Challę współpracującego z Yondu, Kaczora Howarda i wiele, wiele innych znanych postaci w różnych wersjach. Każdy odcinek podejmie inną tematykę, będą się też różnić od siebie tonem. Wizualnie ujawnione fragmenty prezentują się dość... nierówno. Momentami wygląda to naprawdę świetnie (kolory), ale niektóre elementy animacji (twarze) wypadają znacznie gorzej na tle całości. Zobaczcie sami:

REKLAMA
REKLAMA

„What If?” – premiera serialu MCU odbędzie się już 11 sierpnia.

Będzie to środa (dzień premier seriali Marvela zmienił „Loki”) i ot tej pory każdy kolejny odcinek będzie się pojawiać w serwisie Disney+ równo co tydzień. W projekcie usłyszymy głosy wielu znanych z Kinowego Uniwersum Marvela aktorów (Thor przemawia głosem Chrisa Hemswortha – to mi wystarczy). Scenariusz napisał AC Bradley, a za reżyserię odpowiada Bryan Andrews. Projekt ma szansę okazać się fajną odskocznią od dużych produkcji 4. fazy MCU – trzymamy za niego kciuki!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA