REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Twórca „Domu z papieru” wraca z nowym tytułem. Netflix pokazał drugi zwiastun „White Lines”

„White Lines” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier Netfliksa. O tym, czy nowy serial Alexa Piny, twórcy hitowego „Domu z papieru”, odniesie podobny sukces, przekonamy się już niebawem — w piątek produkcja zadebiutuje w serwisie. Tymczasem, na dzień przed premierą, Netflix pokazał zwiastun serii.

14.05.2020
16:06
white lines drugi-zwiastun serial netflix premiera
REKLAMA
REKLAMA

Za najnowszą premierę Netfliksa odpowiadają twórcy takich seriali jak „Dom z papieru” (Alex Pina — scenariusz) czy „The Crown” (Chris Croucher — produkcja). Punktem wyjścia fabuły „White Lines” jest odnalezienie na Ibizie zwłok popularnego DJ-a z Manchesteru, który zaginął 20 lat wcześniej. Kiedy siostra zmarłego przybywa na hiszpańską wyspę, aby odkryć prawdę o okolicznościach jego śmierci, jej prywatne śledztwo doprowadza ją do świata klubów, kłamstw i sekretów. Szybko okazuje się, że aby dotrzeć do prawdy o zaginięciu i śmierci brata, kobieta będzie musiała zmierzyć się z własną ciemną stroną. A to wszystko na tle krajobrazu Ibizy, która choć na pierwszy rzut oka wydaje się rajską wyspą, w rzeczywistości skrywa w sobie nie mniej mroczne tajemnice.

White Lines — zwiastun finalny:

REKLAMA

Za reżyserię odpowiedzialni są Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way i Alvaro Brechner. Scenariusz napisał Álex Pina. W obsadzie m.in. Laura Haddock („Strażnicy Galaktyki”, „Transformers: Ostatni Rycerz”), Marta Milans („Shazam!”, „Przystań”), Juan Diego Botto („Dobre Zachowanie”), Nuno Lopes („Święty Jerzy”, „Linie Wellingtona”), Daniel Mays („Line of Duty”, „Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie”), Laurence Fox („Wiktoria”, „Lewis”) oraz Angela Griffin („Turn Up Charlie”, „Specjalistki”).

Serial „White Lines” będzie dostępny na Netfliksie od piątku 15 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA