REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Seriale

„Wichry Zimy” – R. R. Martin publikuje kolejny fragment długo oczekiwanej książki!

Jak wiemy od dłuższego czasu, „Wichry Zimy” nie ukażą się szybciej niż w 2016 roku. Dla wielu fanów twórczości R. R. Martina to paskudna wiadomość. Prawdziwy nóż w plecy. W kilka dni do premiery pierwszego odcinka piątego sezonu „Gry o Tron” pisarz podgrzewa atmosferę, publikując kolejny fragment długo wyczekiwanej powieści.

02.04.2015
20:33
„Wichry Zimy” – R. R. Martin publikuje kolejny fragment książki!
REKLAMA

Warto dodać, że nie jest to pierwsza kontrolowana publikacja fragmentów książki „Wichry Zimy”. R. R. Martin już wcześniej nagradzał swoich fanów za cierpliwość. Jeszcze w ubiegłym roku mogliśmy przeczytać rozdział, którego głównym bohaterem był Tyrion.

REKLAMA

Tym razem fragment książki „Wichry Zimy” koncentruje się na Sansie Stark.

Próbka „Wichrów Zimy” pojawiła się na oficjalnym blogu pisarza. R. R. Martin opublikował wpis wraz z klimatyczną grafiką przedstawiającą wizję Sansy. Ciekawe, czy nie tylko mi malunek skojarzył się z projektami postaci w serii Dragon Age… Wracając jednak do „Gry o Tron”, w opublikowanym fragmencie można przeczytać o dalszych losach Sansy „Alayne” Stark oraz manipulatora Littlefingera.

wichry zimy 2
REKLAMA

Jeżeli bariera językowa nie jest dla was problemem, fragment „Wichrów Zimy” poświęcony uwielbianemu przez masy Tyrionowi znajdziecie w tym miejscu. Z kolei po kliknięciu w ten link przeczytanie przypuszczenia Jakuba na temat tego, co znajdzie, a co z kolei nie znajdzie się w nadchodzącym, piątym sezonie serialu „Gra o Tron”. Plotki mówią, że widzowie super-produkcji HBO dostaną coś ekstra. Coś, czego nie znajdziemy na kartach „Uczty dla Wron” oraz „Tańca ze Smokami”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA