REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV

Widzowie HBO powinni sprawdzić nowości stacji. W kwietniu „Władca Pierścieni”, „Opowieść podręcznej” i głośny dokument o Allenie

Stacja HBO podała listę zaplanowanych nowości i premier na przyszły miesiąc. Wkrótce telewizyjni widzowie będą mogli ponowie wrócić do Śródziemia i Gileadu, a oprócz tego poznają nową Batwoman i szczegóły sprawy „Allen kontra Farrow”. Sprawdźcie wszystkie najciekawsze nowości na kwiecień 2021 roku.

25.03.2021
14:58
Władca Pierścieni i nowy sezon Opowieści podręcznej w kwietniu na HBO
REKLAMA
REKLAMA

W kwietniu widzowie tradycyjnej telewizji będą mogli zapoznać się z wieloma ciekawymi nowościami z oferty HBO. Na najbliższy miesiąc stacja przygotowała kolejne pokazy filmów z trylogii „Władca Pierścieni”, kilka zupełnie nowych seriali (w tym rozgrywające się w świecie fantasy „Nierealne”) czy początek 4. sezonu „Opowieści podręcznej”.

HBO nowości – na start „Władca Pierścieni”, a co potem?

Drużyna Pierścienia, Dwie Wieże i Powrót Króla

hbo nowości

Znalezienie widzów nieznających do tej pory trylogii „Władca Pierścieni” nie jest sprawą łatwą. Mowa przecież o jednej z najsłynniejszych serii fantasy i jednych z największych blockbusterów w historii. Trzy filmy wyreżyserowane przez Petera Jacksona cieszą się jednak taką miłością fanów, że wiele osób ma ochotę oglądać je przynajmniej raz w rok. Dobrym momentem wydaje się właśnie kwiecień, bo HBO w kolejne niedziele pokaże „Drużynę Pierścienia”, „Dwie Wieże” i na końcu „Powrót Króla”.

Premiera: Kolejne części 4, 11 i 18 kwietnia

Nierealne

„Nierealne” to nowy serial fantasy HBO Max rozgrywający się w wiktoriańskim Londynie. Opowiada historię grupy kobiet, które przed trzema laty w dziwnych okolicznościach zyskały nadprzyrodzone moce. Część z nich będzie chciała wykorzystać je do walki o więcej swobód i praw, ale na ich drodze staną potężni wrogowie i niegodni zaufania sojusznicy. Czy „dotkniętym” uda się doprowadzić do realizacji swoich celów?

Premiera: Pierwszy odcinek 12 kwietnia

„Opowieść podręcznej” powróci z nowym sezonem pod koniec kwietnia. Fani walczących o wolność i równouprawnienie bohaterek w nowych odcinkach będą światkami bezpośredniej wojny toczonej między byłymi podręcznymi i siłami Gileadu. Ostateczna konfrontacja wydaje się coraz bliżej, a to oznacza również wiele trudnych decyzji dla June Osborne. Kolejne epizody będą udostępniane widzom już w maju.

Premiera: Pierwszy odcinek 30 kwietnia

Allen kontra Farrow

„Allen kontra Farrow” to nowy serial dokumentalny poświęcony sprawie rzekomego wykorzystywania seksualnego małej Dylan Farrow przez słynnego reżysera Woody'ego Allena. Debiutująca na VOD w marcu produkcja wywołała bardzo duże kontrowersje z uwagi na swój silnie jednostronny charakter i selektywne podejście do faktów. Jednocześnie w wielu momentach wybrzmiewa jako silny głos mający na celu wspieranie ofiar. Naszą recenzję trudnego do jednoznacznego ocenienia dokumentu znajdziecie TUTAJ.

Premiera: Pierwszy odcinek 15 kwietnia

HBO kwiecień 2021 – pełna lista premierowych produkcji:

REKLAMA
 • Dzień, w którym zamarł sport – premiera 1 kwietnia, HBO
 • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia – emisja 4 kwietnia, HBO
 • Batwoman II, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 7 kwietnia, HBO3
 • Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 8 kwietnia, kolejne w czwartki, HBO
 • Władca Pierścieni: Dwie wieże – emisja 11 kwietnia, HBO
 • Nierealne, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 12 kwietnia o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki, HBO
 • My, dzieci z dworca ZOO, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 13 kwietnia, kolejne we wtorki, HBO
 • Allen kontra Farrow, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 15 kwietnia, kolejne w czwartki, HBO
 • Coś się kończy, coś zaczyna – premiera 17 kwietnia, HBO
 • Władca Pierścieni: Powrót Króla – emisja 18 kwietnia, HBO
 • Mare z Easttown, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 19 kwietnia o 4:00 rano, powtórka tego samego dnia o 21:10, kolejne w poniedziałki, HBO
 • Tylko sprawiedliwość – premiera 25 kwietnia, HBO
 • Zamiana – premiera 29 kwietnia, HBO
 • Na bruk – premiera 30 kwietnia, HBO
 • Opowieść podręcznej IV, odc. 1 – premiera pierwszego odcinka 30 kwietnia, kolejne w piątki, HBO

*Autorką zdjęcia głównego jest Elly Dassas/Hulu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA